İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Eurovision 2009

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
http://www.google.com.tr/intl/tr/landing/eurovision/index.html
Eurovision 2009 galibini tahmin edin

Arkadaşlarınızı şaşırtmak ister misiniz? iGoogle 'Tahmin' gadget'ı ile Eurovision finalinden önce kazananın kim olacağını tahmin edin. Bu gadget, Google arama verilerini kullanarak her bir katılımcının ne kadar popüler olduğunu gösterir. Ayrıca oylama o gün içerisinde yapılsaydı hangi yarışmacının kaç puan alacağını hesaplar. Puanların %50'si profesyonel jürinin oylarından geleceği için jüri oylarını tahmin edemeyiz, ancak halk oylamasının galibi hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olabiliriz!

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hadise 2ye gerilemiş ve fark açılıyor

1 Norveç Alexander Rybak 364
2 Türkiye Hadise 336
3 Yunanistan Sakis Rouvas 260
4 Fransa Patricia Kaas 237
5 Ukrayna Svetlana Loboda 181
6 Rusya Anastasia Prikhodko 161
7 Birleşik Krallık Jade Ewen 88
8 İsveç Malena Ernman 79
9 Azerbaycan AySel & Arash 64
10 Danimarka Brinck 52

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Norveç in şarkısını ilk defa dinledim. Sahne showu insanı etkiliyor.
Hadise açılamalarında show hazırladıklarını söylüyordu. Eğer gerçek bir show olup seyirciyi coşturursa birinci oluruz.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Norveç in şarkısını ilk defa dinledim. Sahne showu insanı etkiliyor.
Hadise açılamalarında show hazırladıklarını söylüyordu. Eğer gerçek bir show olup seyirciyi coşturursa birinci oluruz.

norveçlinin şarkı güzel.kemana geçtiğinde kim olsa coşar orda.videodakinden daha coşkulu olacağını düşünürsek eurovisionda hadisenin işi gerçekten zor.. bence hadise ve norveçli evlensin her iki ülkede kazansın :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hadise'yle ben evleneyim, gavura gitmesin güzel kızımız :)

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Norveç'li şarkıcıyı ilk defa dinledim ama o kadar da abartıldığı kadar güzel değil.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Zevkler tartışılmaz ancak Hadise gözümde hala bir numara,
Kızcağız stresten hasta olmuş.
Kıyamam ben ona!

De mi şebo?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
bu şeyi ülkenin problemi haline getirdiniz o kadar sıkıntı varken sizin gibileri uyutmak işte
hadiseye bu kadar yüz verilirmi sanki 1 inci olsa ne olacak gene hadise parayı kaldıracak siz ağzınız açık seyredeceksiniz yazıklar olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5