İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google geriye neden atar ?

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Merhaba arkadaşlar

bir web sitem google da bazı aramalarda bugün itibariyle çok gerilere atıldı bunun nedeni ne olabilir ayrıca bu geçicimidir yoksa kalıcımı böyle birşey daha önce başınıza geldimi yorumlarınızı bekliyorum

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugünlerde çok büyük değişiklikler oluyor geçici de olabilir kalıcıda bilmiyorumda benim bir site sürekli yer değiştiriyor.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eğer bir çok kelimede ciddi anlamda gerilere atıldıysan sandboxdır.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ciddi anlamda gerileme oldu bu aralar ne oluyor anlamıyorum her pr güncellemesi yaklaştığı zaman böyle oynayışlar oluyor.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
benimde aklıma sandbox geldi ama çevremde bazı kelimelerde geriye atılan arkadaşlar var ama bir kelimede ilk sayfada 4. sıradayken aniden 18. sayfaya gerilemek ne anlama geliyor onu çözemedim, madem ki sandboz olacak neden direk silinmiyor oda bir soru işareti

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende çok uğraştığım kelimede 20. sayfadaydım dün bi baktım 2. sayfaya gelmişim çok sevinmiştim ama google çok oynak gene geri attı :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ani bir ilerleme kaybedip düştüyseniz düzelmiyor çünkü siz oraya gelirken hakedenleri geriye atıyor sonrada eski yerlerine getirken siz gerilere düşüyosunuz ama zamana yayılan bir ilerlemeyse düştüğünüzde sonra geri eski halinize geliyorsunuz

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bahsettiğim kelimede uzun süre zirvedeydi aniden geriye çok çok gerilere attı umarım düzelir

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende aynı durumdayım .. malesef :))

ama sanırım geçici bir durum .. tabi ki kalıcı bir sandbox durumu değil ise ..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 günde geçti bendeki o düşüşlük. 5,000 google gönderirken tekil 50 gönderdi ve 1 gün sonra daha fazla gönderdi :) gecen güncellemede de böyle olmustu.

geçer geçer

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
3 gün once benimde başıma boyle bir olay geldi 2 ay once actığım sitem 3 hafta icinde 1500 tekil hite kadar yukselmişti ve 3 gün once 1500 tekilden hit 150 lere kadar düştü bazı arkadaşlara durumu anlattım kimi sanbox derken kimiside sadece gerilere atıldını soyluyor sitenin bende anlamadım ne olduğunu

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Google geriye neden atar ? sorusu yanında,
Google neden ön sıralara alır ? sorusuna da cevap aramalısınız belki de.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kafada cıkan sitem gitti, anlamıyorum ben bu googleyi ya.. aynı dertten muzdaribim senle kardeş

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bu konuda biraz eski ama şunu söyliyim siz sitenize girdiğinizde ve ilk sırada çıkan siteye girdiğinizde bişey ararken ilk hangi siteye girmek isterdiniz sorusuna objektif olarak bir sorun bence

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2-3 hafta önce sitemle ilgili bir çok aramada geriye düşmüştüm fakat bu hafta itibariyle yine ön sıralara çıktı. Sorun düzeldi yani bende.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5