İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google İnternet Reklamcılığı Konferansı [ 30 Nisan 2009 ]

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba arkadaşlar

Geçen sene Ritz Carlton Hotel 'de olan google internet reklamcılığı konferansı bu sene Grand Cevahir Otel istanbul , da .

geçen sene katılmıştım , bu sene bilmiyorum çok yoğunum ama zaman gelince o gün ne olur bilemem . Buradan başvurabiliyorsunuz .

1 hafta içinde onay maili gelmişti galiba . öyle ahım şahım kadar birşey değil . ama güzel gerçekten :)

adwords kuponu vermişlerdi , kalem falan vb şeyler öneririm .

aramızda katılım yapıcak olan varmı?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Saat kaçta?

Ayrıca daha önce hiç katılmadım, nasıl bir şey?

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hocam başvurduktan sonra mailinize geliyor , programın başlangıcı . konferans bilgiler veriliyor , yani baya güzel birşey gitmeni öneririm

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bende işlerimi ertelemeye çalışıyorum inşaAllah katılacağım gibi , ama belli olmaz :(

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
katılmayı düşünüyorum. sanırım katılıcam :)

istanbulamı taşındın haberimiz yok :) bana gelen mailede ben Bu konferansları sadece istanbulda yapmaktan vaz geçip bütün bölgelerde bir kere düzenleseniz diye cevaplamıştım.

google' Alıntı:
Merhaba Özcan Bey,

E-postanız ve bizimle farklı şehirlerde etkinlik düzenlememiz konusundada görüşlerinizi paylaşmak üzere zaman ayırdığınız için teşekkür ederizç

İnternet Reklamcılığı programını sürekli olarak geliştirmek için çalışıyoruz, bunun paralelinde, yorumlarınız bu özelliği geliştiren ekibe iletilmiştir. Siz ve diğerlerinden gelen önerileri, ürünlerle ilgili kararlarımızda etkili olacak şekilde kullanacağız.

Görüşlerinizi öğrenmek bizim için çok önemlidir ve Google AdWords deneyimini nasıl iyileştirebileceğimiz konusunda görüşlerinizi bizimle paylaşmaya devam edeceğinizi umuyoruz.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
en azından 3 büyük il'de yapılabilir , ankara,istanbul,izmir diye düşünüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5