İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google kanal hakkında?

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar mesela ben iki kanal açmışım iki sitem var 1.kanal ilk sitemn adını taşıyor 2.kanal ise diğer sitemin adını taşıyor neyse ole kaldı uzun zamandır tabi bunları uyeliğimin ilk günlerinde oluşturmuştum son bir aydır başka bi sitem vardı ona da google reklamalrını eklemiştim yaklaşık 1 aydan beri bi miktar kazandım fakat o oluşturduğum kanalların dışında kazanmışım yani 1.ve2. kanalda veri çok az hatat komik ama son yaptığım site ziyaretçisi fln iyiydi ona kanal açmamıştım peki bi sorun olurmu ama yine kazanıyordum sonuçta :cool: :confused:

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
olmaz niye olsun? kanal açmak kazançların nerden geldiğini sen göresin diye ekstra bişey.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu keylog olayı harbi doğru hani diğorlar ya bu keyloğu yaz daha çok alırsınız fln ben deneme amaçlı bi site yaptım bildiğim bi keylog ekledim siteye :p alakalı reklam ama siteyi açarken araştırdım hangi içerik ne kadar veriyor diiğe araştırdım açtım yani kebab gibi reklamlar çıktı bizim siirttelilerin bi lafı var yağlımı diğe hakatende yağlı reklam çıktı :p kazancım bi kaç gündür arttı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eger keywords ve description site icerigiyle uyumluysa, bir kac gun icinde her tiklama icin maximumun yaklasik yarisini almaya baslarsin. Bu yuzden sabit olan HTML sayfalari daha cok kazandirir. Denendi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5