İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google kayıt yapmıyor.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir site var ekliyorum sorun vardır diye son 3 gündür denedim eklemiyor google. Error veriyor cok çeşitli denedim kelimeleri değiştirdim url normal ama error vermeye devam ediyor bir akıl verirmisiniz.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The requested URL /intl/tr/addurl?q=www.benimsitem.com&dq=&submit=Adres+Ekle was not found on this server.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
normal yollardan eklersen zaten google siteni 3 ayda ancak indexler.
siteni pr degeri yüksek bir kaç link sitesine, hitliste, directory ve veya topliste ekle.en geç 1 hafta sonra google indexsinde çıkarsın.
işin tekniği budur

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
normal yollardan eklersen zaten google siteni 3 ayda ancak indexler.
siteni pr degeri yüksek bir kaç link sitesine, hitliste, directory ve veya topliste ekle.en geç 1 hafta sonra google indexsinde çıkarsın.
işin tekniği budur

çok teşekkür ederim. pr degeri yükselince eklemeden otomatik mi indexlemeye geçti google ?

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önemsiz ama yazayım ben gene.

merSinLi' Alıntı:
arkadaşlar bir site var ekliyorum sorun vardır diye son 3 gündür denedim eklemiyor google. Error veriyor cok çeşitli denedim kelimeleri değiştirdim url normal ama error vermeye devam ediyor bir akıl verirmisiniz.

Daha önce ben de www.google.com.tr adresinden site ekletmek istediğimde hata veriyordu. Çözümü www.google.com a yani english google a eklemeyi denedim ve oldu. Sanırım sorun google turkiye de.
Sitenizi google a eklemenizin google ın sitenizi hemen kabul etmesinde bi etkisi olmuyor. En iyisi yoktur un söylediklerini uygulamak. saygılar.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merSinLi' Alıntı:
çok teşekkür ederim. pr degeri yükselince eklemeden otomatik mi indexlemeye geçti google ?

Google botlar sitene başka sitelerde ki, sitene ait linkleri takip ederek gelirler.
Googlebotlarının temel çalışma prensibi linkten linke atlayarak başka sitelere ulaşmaktır.Böylece daha güncel linklere sitelere ulaşılmış oluyorlar.kimse sitesinde olmayan bir sitenin linkini koymaz kolay kolay ama addurl kısmından canı sıkılan olmayan linkleri ekleyebiliyor.Addurl kısmı google için sistem kaynaklarını boşa kullanma riski taşımaktadır.Bu sebebten oradan eklenen linkler çok çok geç indexe alınmaktadır.
Ne kadar çok sitede linkin olursa google bot sitene o kadar çok gelir.Böylece siten sürekli indexlenir.Ancak add url kısmından eklersen sitene bir kez geldikten sonra bir daha ne zaman gelecegini ancak bir Allah bilir bir google mühendisleri bilir.işini şansa bırakmak istemiyorsan daha çok sitede linkinin olmasını sağlaman gerek özetle.
Bende koyuyorum sitelerime başka sitelerin linklerini, linklistlerin bannerlarını.
işin rejonu bu :D

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam komedi :)

ehehe. Verdiğin adres doğru ama site ekleyince ör : (siberadem.com)

Not Found
The requested URL /intl/tr/addurl?q=http%3A%2F%2Fwww.siberadem.com&dq=x&submit=Adres+Ekle was not found on this server.

çıkıyorsa yanlış adres demektir . Abi tam geyik muhabbeti oldu bu kısım. Bana bi kahkaha getirin patlatacam onu :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5