İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Reklamları Çıkmıyor

F

flashcenter.net

Misafir
www.roketoyun.com incelerseniz görürsünüz ki google reklamarı çıkmıyor ve yerine google hizmet reklamları çıkıyor.Bunu nasıl düzeltebilirim ?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Biraz sabrederek elbette kesin çözüm alabilirsin.

Aynı sorunu iki gündür bende yaşıyorum.
Düzelir.. Reklam veren şirketler bitmediğine göre..
Teknik bir problem olduğunu da zannetmiyorum.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adi - Title - Keyword - Desc : Sanirim bunlara dikkat etmen lazim. Reklamlar ilk olarak bu icerige veriliyor sonra sitedeki text 'lere göre. Bu benim tesbitim yanlis olabilir :)

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vala sizin gene iyi 2 gündür çıkmıyor. Bende iki aydır tık yok. Olsa bile çok nadir.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İki aydır çıkmıyorsa sitende kesinlikle google kaynaklı bir problem var demektir.

Bu durumu bence google adsense ye hemen yaz. Kesin karşılık alırsın.

Google senin siteni indexlemiyor..
Aslında domainin de yeni. İndexlememesi de normal sayılabilir.

Google adsense değil de google dan banlanan sitelerimde bile reklam çıkıyor benim.

root.txt den tüm indexli sayfalarımı da sildirdiğim halde çıkıyor reklamlar..

meta keyword vs. önemlidir ama olmasa da reklam çıkmalı..

Sen önce google a mail yaz. Sonra da siteni ekleyebildiğin kadar çok arama motoruna eklemeye çalış. Kısa süre sonra düzelecektir.

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google

5 aylık bir oyun sitesi bundan 2 ay önce çok fazla reklam gösterimi ve kazanç vardı. Ama nolduysa bişeyler oldu. Reklamlar hiç çıkmıyo değil nadir olarak çıkıyor. sitede hiç değişiklik yapmadım. Googleda mesaj yazdım. Heralde onlar siteyi kontrol ederken reklamların çıkacağı tuttuki o dönemde yine reklam gösterimi başladı ve bana reklamlar görüntüleniyor ama unutmayınki her zaman uygun reklam veremiyoz dediler. Kazançta düştü. Artık bi reklam ajansıyla görüşmenin vakti geldi sanırım.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede aynı şekilde localhostta aynı metalarla titlelerle reklamlar çıkıyor hemde problemsiz ama sitelerime atınca dosyaları sitelerimde çıkmıyor hayret bir olay gerçekten localde çıksın webde çıkmasın.

F

flashcenter.net

Misafir
Peki bu sorunu nasıl çözebilirim? Resimleri mi kadlırıcam ??

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yok aslında bu bir sorun değil, yani geçici bir durum er geç google botu o bölümleride indexleyecek... Belki footer bölümüne sayfa altına site ile ALAKALI bir cümle, yazmak ilk etapta yardım eder.

Ama bunu da deneyerek bulmak lazım. Mesela şu an mp3 reklamı reklamı çıkıyor. Sebebide kaynaktaki bu linkler:

<a href="http://www.zombieonline.net/">Bedava MP3</a><div>
<a href="http://www.forumsitesi.com/">MP3 İndir</a><div>

Demin denemek için iletişim sayfasını 5-6 sefer refresh ettim. ana sayfada da görüyorum. Yani bot site açıldıkça geziyor.

İlginçtir, ben yeni açtığım sitelerimin tüm sayfalrını hergün gezerimki botta benimle birlikte sayfayı indexleyip reklamı göstersin...

Yani sitenin değişik yerlerinde değişik kelimelerle denemek lazım ama tavsiyem ban yememek için site içeriği ile alakasız kelime ve cümleler yazmayınız...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi