İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Sites

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eee bu yeni değilki ben bu servisi geçen yıl bilirdim iyi araştırsan daha eskiye dayalı bir google servisi olabilir

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Oldukça uzun zamandır var GOOGLE SITES - fakat GOOGLE arasıra arama kutusunun altında bunu "yeni" ibaresiyle sunuyor.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) yahu ne google be herşeyi olay oluyo.

Olay olan bir durum yok. Map dışında. Bu da benim görüşüm. Gerçi bilinçli olarak yapılmış diyenler çok. Sanırsam o yazı ile alakalı cümle kurdunuz.

Google hizmetlerini kullanıyorum ve beğeniyorum. Tabiki hepsi kusursuz değil. Arkadaşın küçük bir bilgi hatası vardı. Ona sadece ufak bir bilgi verdik. Olay bu yani!

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Olay olan bir durum yok. Map dışında. Bu da benim görüşüm. Gerçi bilinçli olarak yapılmış diyenler çok. Sanırsam o yazı ile alakalı cümle kurdunuz.

Google hizmetlerini kullanıyorum ve beğeniyorum. Tabiki hepsi kusursuz değil. Arkadaşın küçük bir bilgi hatası vardı. Ona sadece ufak bir bilgi verdik. Olay bu yani!

Haklısın belkıde gozumden kaçmıstır bugune kadar cunku google'yle fazla ılgılenmıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5