İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ve Dennis Gabor

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Denis Gabor isimli şahıs bir bilim adamıymış ve holografiyi icat eden kişiymiş. Google ise bugün Dennis Gabor'un doğum günü olması sebebiyle logosunu yine(!) değiştirmiş. Logo benim hoşuma gitti gerçekten holografiyi yansıttığı görüşündeyim.

Son olarak; bilmiyorum girebilen var mı Google ipleri yasaklanacak falan denmişti ama OpenDNS kullandığım için farketmedim olanları.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Logo güzel olmuşta adsense dahil translate vs her sisteminde muhteşem derecede bir yavaşlama var..

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
ip adresleri engellendiği için mi bu yavaşlama?

Evet onunla alakalı.. YouTube ipleri güncellenmiş sözde TİB o şekilde açıklıyor gerçi google'de doğruladı ama google'nin etkileneceğini bilmiyorlarmıydı TİB'dekiler veya şöyle soralım bunun ile ilgili bilgilendirme göndermişler mi google'ye.

Yaza giriyoruz ya hat kapasitesi bu aralar çok kullanılıyor tatil başlıyor okullarda yavaş yavaş TTNET bu aralar kaldıramıyor galiba her yıl bu zamanlar birini engelliyor :D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
büyük bi ihtimal haklısın o kadar yetersiz ki bant kapasiteleri. ben de bir kaç ırkçı videonun sebep olmadığı kanısındayım olaylara :D

Google'ın bilgilendirildiğiniyse hiç sanmıyorum Google Türkiye'dekiler farkettilerse bir çözüm düşünülüyordur ama farketmedilerse o da yoktur.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
büyük bi ihtimal haklısın o kadar yetersiz ki bant kapasiteleri. ben de bir kaç ırkçı videonun sebep olmadığı kanısındayım olaylara :D

Google'ın bilgilendirildiğiniyse hiç sanmıyorum Google Türkiye'dekiler farkettilerse bir çözüm düşünülüyordur ama farketmedilerse o da yoktur.

farkedilmiş açıklama yaptılar en kısa zamanda çözüm bulacağız diye. açıklamayı bulamadım yoksa kopyalayacaktım da..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5