İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googledeki Pozisyonun Öğrenme

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Arası kulladığım basit bir programı burada paylaşmak istedim. Sürekli olarak yapmış olduğumuz SEO çalışmalarının sonuçlarını görebilmek için google a arama yapıp web sayfasının hangi sıralamalarda olduğunu görmeye çalışıyoruz. Bu da bize epey bir zaman kaybettiriyor. Gerçi ismini vermek istemediğim bir web sayfası var bu işi yapan fakat sonuçlar kesin ve doğru değil. Bende bu programı sizlerle paylaşmak istedim. Sonuçlar gerçekçi ve kesin görünüyor. Sizlerinde test edip buraya yorum yazmanızı rica edicem. SEO ile uğraşan insanların müşterilerine, web sayfalarının seo işine başlamadan önceki pozisyonu ile çalışmanın sonundaki halini grafiksel olarak gösterebilecekleri rapor hazırlayabilecekleri bir program olabileceğini düşünüyorum.

Download: http://hotfile.com/dl/134569433/fa2633a/googledeki_pozisyonun.rar.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5