İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google’ın kurucusunun esrarengiz ölümü

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternetin bir numaralı arama motoru Google'ın kurucuları arasında yer alan ve akıl hocası olarak bilinen Rajeev Motwani, evindeki yüzme havuzunda ölü bulundu.
Aynı zamanda Amerika'da Stanford Üniversitesi'nde profesör olan Rajeev Motwani (47) geçen cuma akşamı evinde öğrencilerine parti verdi.

Sabah çocukları kontrol etmek için eve gelen bakıcı, bahçedeki yüzme havuzundu profesörün cesediyle karşılaştı. Parti bittikten sonra hava almak için dışarı çıkan profesörün havuza düşerek boğulduğu sanılıyor. Motwani’nin yüzme bilmediği belirtiliyor.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanki 3 yaşında çocuk, havuza düşüp boğulmuşmuş :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Havuzda boğunulur mu yav.
Derinliği ne kadardır ki?
Hayatında hiç bi yüzmemiş bu adam?
Esrarengiz demiyelim de, başka bir şey vardır bu işin içinde bence.

Bence Adsense kullananlar bundan faydalansın. Şirket çalışanları yasa boğulmuştur belki, bu arada kendi reklamlarımıza tıklarız :D

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Havuzda boğunulur mu yav.
Derinliği ne kadardır ki?
Hayatında hiç bi yüzmemiş bu adam?
Esrarengiz demiyelim de, başka bir şey vardır bu işin içinde bence.

Bence Adsense kullananlar bundan faydalansın. Şirket çalışanları yasa boğulmuştur belki, bu arada kendi reklamlarımıza tıklarız :D

Çalışanların umurunda mıdır sence? :)

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Google kurucusu havuza boğulurmu yaa. Ben olsam okyanusta boğulurdum :)

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2 yıl geçmiş yav arkadaşım konuyu bırak hortlatmak dirilttin yahu.Bırak ölüm sebebi aramayı da bir fatiha oku yaww.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5