İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'yi Anlamiorum ?

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google.com'da cıkan bir site neden Google.de ve diger avro ulkelerinde cıkmaz? (fr.dk.at vs vs ) Soyle bir ornek veriyim Google.com'a girip sohbet veya idealsohbet die arattiginizda gorunuyor fakat google.de arattiginiz zaman index sayfasi gorunmuyor veya google.de sohbet die arattiginiz da site sanki yok gibi :) Bu islerden anlayan arkadaslar yardimci olurlarsa sevınırım..

K

K-G

Misafir
cografya faktoru. sitenin diline, serverin hangi ulkede bulunduguna gore ulkeden ulkeye degisir sonuclar.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zannedersem Su sekilde Oluyor Google'da Her ülkeye Göre Fakrlı Sonuclar cıkıyor..
Sitende O nedenle Görünmüyordur..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitenizin dili ingilizce degilse çok farklı sonuçlar çıkarıyor her servera göre.
Örnek zimbabedeki yada uruguaydaki bir siteyi hiç gördün mü sen google.com.tr de :p

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google.com.tr/addurl.html
google.de/addurl.html
google.co.uk/addurl.html
google.fr/addurl.html
google.ac/addurl.html
google.tw/addurl.html

buraya sitelerinizi kaydederseniz veya bunun gibi google uzantılarına kaydedersiniz hepsinde indexlenirsiniz.. ben öyle yapıyorum. google.de den günde 30 40 kişi geliyor..

kolay gelsin

S

soundmaster

Misafir
bunlar için ayrı ayrı gerekio mu
hm ilginç
deniyelim bi

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
abi ayrı ayrı kaydedelim derken bi de ban yemeyelim google dan... kısa süre aralıklarla çok fazla kayıt durumunda ban gelebiliyo bilginiz olsun...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben son 3 - 4 yıldır böyle yapıyorum gayette memnunum. ban olayı felan olmaz merak etme. bütün sitelerimde bunu yapıyorum...

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Murat kardesim onuda yaptim 1 ay once ama genede degisen birsey yok.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teodor' Alıntı:
Murat kardesim onuda yaptim 1 ay once ama genede degisen birsey yok.
o zaman ya o kelime ile ilgili arama sonuçlarında ön sıralarda çıkmıyorsun yada kaydettiğin google uzantılarında o kelimeleri arayan yok...

ben yapıyorum bütün sitelerimde hiç bir sorun da olmuyor. bu yasakta değil zaten.

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Idealsohbet.Com Online :: Ana Sayfa
Idealsohbet.Com Online Idealsohbet.com | En ideal sohbet adresiniz! ... Forum Saati:
Çrş Oca 12, 2005 8:33 am Tüm saatler GMT Idealsohbet.Com Online Forum Ana ...
idealsohbet.com/forum/ - 54k - 12. Jan. 2005 - Im Cache - Ähnliche Seiten

burası kayıtlı çıkıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5