İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Görsel yazı editörü kayboldu ??

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar.

Temayı filan düzenliyordum sonra bir yazı yazayım dedim ve görsel yazı editörünün kabolduğunu farkettim.(gelişmiş editör)Daha önce vardı ama şimdi yok :(

temadan kaynaklanan birşey olabilir diye düşündüm ve yeni bir tema attım ama hala yok.belki tercihlerden kapatmışımdır diye düşündüm ama o da değil .

Şimdi sorun ne olabilir ?

Makawork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende daha once bu sorunla karsilastim, destek forumlarinda WordPress'in tinymce yazi editor dosyalarindan kaynaklandigi soyleniyor.
Her ne kadar tinymce en son surumunu sisteme kursamda bir cozum olmamisti.

Alternatif cozumun; WordPress'in standart yazi editoru yerine bir eklenti kurman.

FCKEditor eklentisini tavsiye ederim.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde arada kayboluyordu yapman gereken hostundaki wp-includes klasörünü baştan yükle arada sorun olabiliyor ama neden olduğunu bilmiyorum. Bunu yapınca bende düzeliyordu

PirMuhammed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazen de kurduğunuz bir eklenti bu soruna neden olabiliyor.buna da dikkat etmek lazım.bence ilk önce,en son yüklediğiniz eklentiyi etkisizleştirip tekrar bakın...

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bazen de kurduğunuz bir eklenti bu soruna neden olabiliyor.buna da dikkat etmek lazım.bence ilk önce,en son yüklediğiniz eklentiyi etkisizleştirip tekrar bakın...

evet.eklentiden kaynaklanıyormuş.Tektek deneyerek hangilerinde sorun çıkardığını buldum ama çoğunda sorun çıkartıyor.Buna kesin çözüm yok galiba :( ?

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı sorun ben de de var.hiç bir eklenti kurulu değil.daha yeni kurulmuş bir blog.nasıl çözerim acaba?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5