İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gözlükle Olan Sorunum

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Anlatacağım şeyler ilginç bir durum,psikilojik mi aceba?
Pc ile haşır neşir olmamın sonucunda 8. sınıfın sonlarında 1.5 numaralı gözlükle tanıştım,kalın bir gözlüktü,profesör gibi gösteriyordu :)
Hiçbir sorun yoktu,bütün sorun tatilde başladı.Tatilin bitimine az bir süre kala çıktı sorun...
Kitap okurken gözlükle sorun yaratıyordu ilk başta,kitap okuken zorlanmaya başladım :)
Daha sonra daha da ilerledi,gözlük değişmeye karar verdim,2011 model yeni bir gözlükle devam ettim ama sorun aynı...
Sorun:Gözlüğü taktığımda ilginçtir ki sol tarafı baskı yaratıyor huzursuzluk veriyor bu da bazı şeylere konsantre olmamda(özellikle derslere) sorun yaratıyor.Gözlüğü düzeltiyorum derste ara sıra çıkarıp takıyorum birkaç saniye sonra aynı soruna geri dönüyor.Doktora,gözlükçiülere falan her yere gittim sorunu çözemediler :eek:ha: Ne yapacağımı şaşırdım yeni model gözlüklerin hani tuturulma yeri varya hani iki tarafta onların olmadığı varmı ? Son çare olarak size başvurdum,tedavisi falan yapan yer varmı gerekirse yurt dışına giderim o derece yani :(

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bence piskolojik bişey barış :( inşallah düzelir kardeşim.

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
bende 8.sınıfın sonlarında gözluk takıyorum dedıgın gibi 1.25 benımkıde sendekı sorun bende yok cok normal ilk başta taktıgımda biraz garip geldi nesnelerı daha rahat okuyunca ve güzel görunce bulanıklık gitti moralımde duzeldı yanı psikolijik senınkı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5