İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

greencard4life 'tan gelen email

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Aşağıdaki gelen emaile göre benle çalışmak istiyorlarmış.
Denemekte fayda varmı yoksa yok mu? Devri bitti mi yoksa?

Hi,
I hope you well.
My name is Mayan, Marketing Account Manger of Marsh marketing technologies.
We are running online campaigns worlds wide: Middle East, Europe, Latin America, South Africa, Asia and more…
Please visit our website: www. greencard4life .org, and let me know your feed back.
I would like to run banners ads online campaign with you, please let me know the right person I need to contact.
Thank you,
Waiting for your reply thank and regards.

Dear XXXXXX,
Yes, our system can track any thing that happens from banners.
So I would like to start by working with you on a CPA 60$ deal this means that for each person that registers on my site through yours you will receive 60$.
When we start the campaign I will give you login details to see how much registrations you have had. At the end of the month you send me invoice (receipt) and I will pay by net terms + 30

Dear XXXXXX,
Can we start working on a CPA based deal of 60$ this means that for each person that registers on my site through yours you will receive 60$.
When we start the campaign I will give you login details to see how much registrations you have had. At the end of the month you send me invoice (receipt) and I will pay by net terms + 30
If yes then we can start the campaign today.
Let me know ASAP

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Karar ver yahu :)
cacık neyin olmaz..
Ama denemekte fayda var..
(bence hiç bulaşma)

Benim sitemin ne olduğu önemli değil...
Konu bu greencard ile ilgili...

Kayıt başı 60$ ödeyeceğini, benim referansımla yayıncı olan webmasterlar olursa bundan da bir pay alabileceğimi söyledi karşı taraf yetkilisi.

Şimdi benim bir kağıt imzalayıp, emailine göndermem gerekiyor
fakat
Biraz önbilgim olsun istiyorum bunu yapmadan önce yada yapmamak istiyorum duruma göre.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Adres telefon bilgisi sitede gerçekten yok

bana gönderdiği formda
Adres: Marsh Marketing Technologies Ltd.
845 Third Avenue, New York City, New York 10022
Telefon: +1 718 989 8663 ve + 1 640 290 5075

Bilgileri var

fatilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu email simdi banada geldi

Selam,
bu email bana da geldi, sen ne yaptin, calistinmi bunlarla? tecrubelerini benimle paylasirsan sevinirim.

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeneceğini sanmıyorum öylesine büyük bir meblağın, hem de üye başına. İmzanı istiyorlar ki kişinin imzası ödeneceği şüpheli 60 dolarlardan daha değerlidir.

Bunun yanında e-postaların üçünde de akıl almaz İngilizce yanlışları var, hatta bazıları Türkçeden İngilizceye direkt çeviri (chicken translation olayı var ya, o) gibi. Sakın ola ki güveneyim deme, Amerika'da bir ofiste çalışan bir Amerikalının yapacağı hatalar değil çünkü bunlar.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
belki alakasız ama şöyle birşey anlatayım. myspace.com da gezerken sırf green card başvuru işi yapanlar ne kadar para kazanıyor merak ettiğim için başvuru formuna tıkladım. 3 adımda üye olunuyordu ilk iki adımı doldurdum. cep numaramı falanda girdim. 3. adımda ise ödeme kısmı geldi 139€ para istiyorlardı öğrendim ve üyeliği tamamlamadan sayfayı kapattım. ertesi gün özel numaradan bir arama geldi ingilizcem lisede öğretilenden ibaret olduğu için diyologlardan öte konuşamadım (mr and mrs brown) sonunda tabi anlaşamadık kapattı kadın suratıma... Ertesi gün tekrar özel numaradan arama geldi telefonu açtım bu sefer bi türk vardı. Newyorktan aradığını green kart başvurusunda bulunduğumu söyledi. telefonda 20 dk. kadar bana açıklama yaptı ve ikna etmeye çalıştı. o kadar ileriye gittiki param olmadığını söylediğimde bana bir yakınımdan borç almayı öneriyordu(illa sövdürecek) daha sonra deneyeceğimi söyledim oda söylediği sürede tekrar arayacağını söyledi ben arama mail atarsan at dedim anca kurtuldum herif sinek gibiydi. Gelen mailede cevap vermeyince yüz bulamadı herhalde... Nasıl güvenebilirim ki o formun işe yarayacağına?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Selam,
bu email bana da geldi, sen ne yaptin, calistinmi bunlarla? tecrubelerini benimle paylasirsan sevinirim.

Bunlarla çalışmaktan son anda vazgeçtim artonun tavsiyeleri neticesinde.
Bu arada 70$a çıkmıştı son olarak ve tavsiyemle 10 webmaster katılırsa sistemlerine, 80$ verecekti filan.
Bir kaç kere msn'den, bir kaç kere de email yoluyla IO dediği, benim imzamı beklemekteydi, artık yazmıyor (kurtuldum galiba).

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi