İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güler yüzlü hizmet, anında teknik destek

kodmanyagha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Selamlar.

Tekno Bilişim firmasının geliştirmiş olduğu web tabanlı bir uygulama. Çevrenizdeki firmaları ekleyerek rehberinizi genişletebilirsiniz. Böylece hem siz kazanırsınız hem çevrenizdeki insanlar kazanır. Nasıl mı?

çevrenizdeki dükkanları, firmaları, büyük-küçük işletmeleri ufak bir ücret karşılığında rehberinize ekliyorsunuz. Ardından tüm firmaların bilgileri rehberde görülüyor. Rahatlıkla bulunabiliyor. Eklediğiniz her firmaya ait ürünler, bilgiler, hizmetler sayfası, hakkımızda sayfası oluşturuluyor. Firmanın mail adresine son kullanıcı mesaj gönderebiliyor (site üzerinden). Sanki eklediğiniz her firmaya ait bir site olmuş oluyor. Ayrıca firmaların e-katalog, video, panorama ve kampanyalar özellikleri opsiyonel olarak eklenmektedir. Her firmaya ait yönetim paneli mevcut. Ayrıca bir de yöneticiye ait yönetim paneli var.

Örnek site için www.niksarrehberi.com ziyaret edebilirsiniz.

Sistemi bölgenizde aktifleştirmek istiyorsanız satın alabilirsiniz veya firmamızla ortak çalışabilirsiniz (tüm altyapı firmamız tarafından ücretsiz sağlanmaktadır).
Tekno Bilişim İnternet Hizmetleri

[email protected]
[email protected]
0356 528 02 81
0539 657 69 10 (Kanal geliştirme sorumlusu Yaşar İçen)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5