İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güncel, Bilgi, Eğitim ve Nostalji Forum Siteniz

MAKAYWEB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Forumagel.com vBulletin'in 3.8.5 lisansıyla forum faaliyetlerini sürdüren, retro bir yapıya sahip güncel ve legal bir forum sitesidir.

Screen-Shot-2019-01-16-at-23.19.33-750x460.png

Forumagel.com ne zaman kuruldu?
Forumagel.com, Teknocum.com, forumaile.com ve muhammedakay.com sitelerinin kurucusu ve sahibi olan Muhammed AKAY tarafından 30 Aralık 2018 günü kurulmuştur. Forumdaki kullanıcı ismi MaKaY‘dır. Forumagel.com‘un anahtar kelimeleri ise, edu, backlink, kazanma, para, Adsense, youtube, forum sitesi, siteler, resimleri, indir, download, program, platform, full, 2019, ilgili, nedir, videoları, resimli, oyun, oyunlar, msn, izle, yükle, avatarlar’dır.

Forumagel.com ücretli yazılım mı kullanıyor?
Evet sitemiz vBulletin‘in lisanslı yazılımını kullanmaktadır. Eski versiyon olmasına rağmen mobil sürümü de mevcuttur. Forumagel.com’u mobilden ziyaret etmek istiyorsanız tıklayın.
Şu anki forum sürümümüz 3.8.5’tir güncellenebilir lisansa sahip olmamıza rağmen eskiyi hatırlatma ve nostaljiyi yaşatma adına bu sürümü tercih etmekteyiz. bkz; efsane sürüm 3.8.x

Forumagel.com içeriği nelerden oluşuyor?
forumagel.png

Forumagel.com’da başlıca şu kategorilere ait içerikler görebilirsiniz; Yaşam ve Eğlence, Sağlık, Webmaster Genel, Kültür ve Sanat, Bilgisayar Dünyası, Download Merkezi, Oyun Dünyası, Hobiler ve Uğraşlar, vBulletin ve Seo Dünyası, Adsense Para Kazanma, Youtube Para Kazanma, Cep Telefonları, Android, Apple, Eğitim ve Öğretim, Fitness & Vücut Geliştirme, E-Ticaret, Backlink Yöntemleri, Udemy Kursları gibi daha birçok farklı kategorilerde özgün konular görebilirsiniz.
Forumagel.com’a üyelik ücretsiz midir? Kısıtlama mevcut mudur?
Sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir ve herhangi bir kısıtlaması bulunmamaktadır.
Siz de hemen forumumuza katılıp bilgi alış-verişinde bulunmak için ücretsiz üye ol bağlantısını kullanabilirsiniz.
Sitemize üye olduğunuz zaman e-posta aktiyasyonunu yapmanız gerekmektedir. Bunu şart koşmamızın amacı spam içerik ve bot kullanıcılarının önüne geçmektir. Sitemize üye olduktan sonra buradan profil bilgilerinizi güncelleyebilir ve konu paylaşımında bulunabilirsiniz. Unutmayın reklam, illegal ve spam içerik olmayan her türlü bilgi ve konuyu sitemizde paylaşabilirsiniz.
*Ayrıca sitemize daha önceden üye olup şifrenizi unuttuysanız bu bağlantıya tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilir ve foruma tekrardan giriş yapabilirsiniz.

Site Ana Sayfa: ForumaGel.Com – Güncel, Teknoloji, Sosyal Medya, Bilgi, Eğitim ve Nostalji Forum Siteniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5