İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük 1-2$ Kazanabileceğim Yer Var Mı?

C

CeLL-o

Misafir
Merhaba,
Bu sitenin forumuyla yeni tanışıyorum. Şöyle bir göz attığımda internet üzerinden para kazanmak ile ilgili birçok site adı söylenmiş.
Webmaster değilim, bu yüzden adsens,adhearus,sedo,update gibi yerler hakkında yardım aramıyorum.
Bundan ziyade, internette fazla zaman geçiren normal bir kullanıcıyım. Bu yüzden günde 1-2$ kazanabileceğim Mail okuyarak veya benzer şekilde reklam bannerlarına tıklayarak para kazanabileceğim site/siteler arıyorum.
Ama önemli olan firmanın şimdiye kadar Türkiye'deki birisine ödeme yapmış olması. Yoksa internette yüzlerce site ile karşılaşıyorum.
Bu konuda yardımcı olabilirseniz gerçekten çok minnettar olurum.
Şimdiden teşekkür ederim.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok oyle okuyarak yazarak kazarak imkani yok para kazanmanin mutlaka basit de olsa bir site acmani tavsiye ederim

C

CeLL-o

Misafir
silenceofdarkness;
Peki şöyle birşeyi sana sorayım. Mesela senin imzanda bulunan sitene göz attım. Diyelim scooter hakkında bir web sayfası yapayım. Bunu .com uzantılı değilde, ücretsiz bir web sayfası üzerinden gerçekleştirdim(banner bulunmayan yada az bulunan bir site üzerinden).
Ama gerçek amacım kişilerin ziyaret etmesi değil, sadece kendim bu siteye her gün ziyaret ederek bu reklamlara tıklasam, az çok bir gelir elde edebilir miyim peki? Tavsiye eder misin?

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz alanlara reklam alamazsın hiç bir program böyle sitelere para veya reklam vermiyor yani ilk önce elini biraz cebine atacaksın. artı bu reklam programlarının birçok güvenlik önlemi vardır aynı makinadan 2-3 defa tıkladıktan sonrası sayılmaz bu bazılarında 1 dir.

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz alanlara reklam

Ücretsiz alanlara reklam alınır, para da kazanılır. Ben kazandım bu şekilde. Çok fazla değil belki ama tıkla kazan sponsoru alırsınız. Örneğin, Geocities'te bir alan alıp site açsanız, kitapyurdu, hobievi, omnweb, nettereklam vb. sponsorların bannerlerini sitenize eklersiniz.

Yalnız kendi tıklama olayını ben de doğru bulmuyorum...
Güzel bir site yapın, bırakın ziyaretçileriniz tıklasın. Çok fazla ziyaretçiniz gelirse ücretsiz site off, onu da söyleyeyim...

M

malatyasporlu

Misafir
kitapyurdu ve hobievi sitenizi onaylıyor ondan bu 2 siteden para kazanman mümkün değil omnwebi tavsiye etmem açıkçası kullanıyorum ve beğenmiyorum nettereklam güzel fakat farkındaysan geçen günlerde reklamverenlerin süreleri doldu uzatırlarsa belki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5