İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güvenin Hosting

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Hakkımızda

Güvenin Hosting sektöre 1999 yılında giriş yapmış, 2009 yılında yeniden yapılanarak faaliyetlerine devam etmektedir. 10 yıllık tecrübe, 1000 m2 kapalı kendi datacenterında web hosting hizmetleri vermekte olan şirketimiz toplam 30 personel ile hizmet vermektedir.

Hakkari - Yüksekova'da bulunan datacenterımızda toplamda 200 sunucu bulunmaktadır. Bu sunucuların 125'i Güvenin Hosting'e ait olup, geri kalanlar co-location hizmetidir.

Domain konusunda ICANN'den gelen teklifi değerlendiren şirketimiz, büyük ihtimalle kısa süre içerisinde akredite edilmiş domain satıcısı olacaktır.

Web tasarım hizmeti vermekte olan şirketimiz "20 liraya herkes web sitesi sahibi olsun" sloganıyla tüm şirketlere web sitesi yapacaktır. 6 kişilik web tasarım ekibini bünyesinde barındıran şirketimiz web tasarımında sektör lideri olmak için tüm yatırımları yapacaktır.

Hedeflerimiz

Bir Türk firmasının Dünya çapında bir konuma gelmesi için çalışacağız. Kısa süre içerisinde tüm Dünya'da bilinen bir marka olmak için yatırımlarını sürdüren şirketimiz ayrıca İnşaat, Telekom, Gıda, Otomotiv, Tekstil, Factoring gibi sektörlerde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Diğer Şirketlerimiz

İnşaat: Irak'ta büyük işler başaran şirketimiz burada binalar, evler, hanlar, hamamlar yapmaktadır. Ayrıca, Türkiye genelinde arsalar satın almaktayız.

Telekom: Türk Telekomla işbirliği yapan şirketimiz çeşitli telekom hizmetleri sunmaktadır.

Gıda: Bir çok markanın distribütörü olan şirketimiz Irak, İran başta olmak üzere bir çok ülkeye Türk mallarını satmaktadır.

Otomotiv: 2. el araç alım satımı yapan bu şirketimiz ayrıca 500 araç ile rent a car hizmeti vermektedir.

Tekstil: Örme konusunda üretim yapan 2 fabrikamız Iraktadır. Toplam 1.100 çalışanı bulunan fabrikalarımızın biri yakında Türkiye'ye taşınarak, Türk sanayisine katkıda bulunacaktır.

Factoring: Çok düşük oranlarla çek kıran firmamız, ayrıca senetleride kırmaktadır. Kurumsal bir banka olmak yolunda ilerleyen kuruluşumuzun amacı halkı tefecilerin elinden kurtarmaktır.

Yakındaki Projeler

Dünyanın en büyük hosting kontrol paneli şirketlerinden biri olan Cpanel'den gelen teklifi değerlendirme aşamasında olan şirketimiz büyük ihtimalle Cpanel'in Türkiye'deki en büyük distribütörü olacaktır. Cpanel'in bir bölüm hissesini satın almak için görüşmelerini sürdüren yatırım departmanımız ilerleyen günlerde bu konuda bilgi verecektir.

Irak'ın ilk özel datacenterını kurmak için yatırımlarına başlayan şirketimiz bu bölgede 5 katlı bir datacenter kuracaktır. Milyar dolarlık bu yatırımda açılışımıza devletin üst kademelerinden kişiler gelecektir.

Güvenin Hosting Neden Lider?

1000 m2 kapalı datacenter alanı
2.700 müşteri
50 araçlık müşteri otoparkı
1 genel müdür
2 güvenlik görevlisi
5 idareci
11 satış elemanı
6 destek elemanı
2 sekreter
5 farklı sektörde dev kuruluşlar
Irak'ın tek datacenterı (yakında)
Cpanel'in hissedarı ve ortağı (yakında)

İletişim ve Duyuru

Şuan için web sitemiz tasarlanmaktadır. Lütfen MSN yoluyla iletişim kurunuz.

Dolandırılmadan hizmet almak istiyorsanız adres belli;

Güvenin Hosting
1998 yılından bu günlere...

Saygılarımla,

Adem Cıngıllı
Yönetim Kurulu Üyesi
CEO

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç mi işin gücün yok senin birader be :) Tamam anladık geyik yapıyorsun, açıkçası geyiklerini okumak Enis Okur'un benimde hoşuma gidiyor ama şu kadar şeyi yazmak için hiç mi üşenmedin be herif :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu arkadaşın forum şifresini biri kırdı galiba :D

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
1998 Yılından beri hizmette ama websiteleri yok ve bütün bu insanlar yeni duyuyor böyle bir firmayı ? Hayret.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Hayır sallıyosun destekli salla. Ben bile inanmadım yani düşünün artık gerisini :D

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaş zaten dalga geçmek amaçlı açmadı mı konuyu niye ciddi yorumlar yapılıyo :D :confused: .Bundan önceki birçok mesajında da mizah içeriği bulunuyor zaten :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu adama yazık ama ya :D
Valla o kadar uğraşıyo yazıyo çiziyo...Senden iyi postçu olur valla :D

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Irak lokasyon server arıyodum bende tam. Counter-strike sunucusu yapacam, canlı canlı savaş istiyorum da :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5