İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Guzel-pro themesi niye boyle?

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaslar

guzel bir tema buldum ama bir sorun var. Sadece ana sayfadaki gosterilen resimler haberlerin hepsi son yuklenen haberin resimleri geliyor ama kategorilerde ise normal duzgun gosteriyor . Yani her konunun kendi resmini gosteriyor.

Sizce neden olabilir?

Ornek foto:Sorunlu olan ana sayfa resmi

Kategori ornek olani duzgun degisik resimleri,

Simdi arkadaslar ben themenin orijineline baktigim zaman boyle bir sorun yok yalniz kullanidigim versiyonu ise: WordPress 2.6.1

Simdi ornek olarak sizlere themenin sorun hali ise burdan bakabilirsiniz
http://www.customthemedesign.com/guzel/

Simdi arkadaslar bu sorunu halledip nasil kullanabilirim. Acaba bilen var mi arkadaslar themeyi beni.oku dosyasindakileri yaptim zaten cok sey de yazmiyor..

Simdiden cevaplar icin tesekkur ederim.

PirMuhammed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tür temalarda özel alanların kullanılması gerekiyor.yani girdiğiniz her yazı için bir resim tanımlamanız gerekli.sorun bundan kaynaklanıyor olabilir.ikinci olarak,temayı indirip inceledim de çok fonksiyonlu bir tema. tasarım (design) kısmındaki ayarlara da bir bakın derim.

bunlar işe yaramazsa -eğer ingilizceniz yeterliyse ya da bu konuda yardımcı olacak birisi varsa- temanın destek forumuna bakmanız lazım.

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İndex.php dosyasında categories=1 olarak ayarlanmış olabilir hepsi onları değiştirirsen sorun düzelecektir

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Inanin ugrastim o siteyi dolasip duruyordum . Cok guzel bir theme ne hikmettir ki ben dogru duzgun calistiramadim. Bazi hatalar var idi.

Eger bir kisi bu themeyi yaparsa ayarlarsa burda yayinlarsa cok guzel olucak

b4nN3dX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mersinunv.com 'da sorunsuz kullanıorum ama yazdıqınız sorundn hiçbişey anlayamadım ben

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Artik gerek kalmadi arkadasim ben ayarladim..

Yinede tesekkur ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5