İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Siteleriniz Bunu ÇoK Sevicek :) ( Gazete Manşetleri Scripti )

ysnbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük Gazete Manşetleri

Evet mükemmek bir scriptle karşınızdayım bunu yazmak 2 haftamı aldı ve sonunda bitti :)

iframe demo :iframe url kaldırdım google index alıyordu :( websitemle alakası olmadığı için kaldırdım resimlerden bakabilirsiniz

script demo :script

Nedir ?
Popüler gazetelerin Günlük ilk sayfa manşetlerini Temanıza iframe olarak ekleyebilmenize olanak sağlayan ve kendi indexi, gazete okuma sayfasıyla birlikte başlı başına bir site olabilecek olan mükemmel bir sistem..

Örnekte Websiteme eklediğim iframe kısmı

Özellikleri;
  • Kolay okuma ( Resim Tutma sürükleme ve Zoom ) Özellikleriyle kolaylıkla gazeteyi okumanıza imkan sağlar.
  • Hem kendi index sayfasında Hemde gazete okuma sayfasında tüm gazeteleri listeler.
  • Dinamik Title ve Description Yapısına Sahiptir. Her Gazete için Otomatik olarak Değişir. Seo dostu Url yapısı mevcuttur.
  • Tamamen Açık Kaynak kodludur.
  • İframelerinizi Başka haber sitelerine verip hitlerinizi Yükseltebilirsiniz :)
  • Tasarımı Responsivedir. ( Responsive için tarayıcınızı Küçültmeyin Mobil telefonlarınızla bağlanıp test edin. )
  • Script kendi kendine Çalışır admin paneli yoktur siz resim eklemekle uğraşmadan o günlük olarak resimleri çeker ve gösterir :) Ayrıca Cache yapısı ile sisteminizi kasmadan rahat bi şekilde çalışır.

Örnekte Gazete okuma kısmı iframeden tıklanılarak gelinen kısım

Örnekte Zoom Yapılmış ve sürüklenmiş resim

Örnekte Gazete okuma kısmındaki slider biçiminde açılan Diğer gazeteler kısmı

Örnekte Scriptin Kendi indexi Manşetleri Kısmına dönüş butonu

Örnekte Scriptin kendi indexi popüler Gazetelerin Listelendiği Kısım

Mobil İndex Listesi

Örnekte Mobil Gazete okuma sayfası

Zoom Yapılmış hali

Gazete Okuma diğer Gazeteler Kısmı

Evet daha fazla resim yüklemeyeyim dedim okuma kısmındaki home butonu direkt haber sitenize yönlendirir. Bu ayarları Config Dosyasından yapılıyor. Eğer satın alamyı düşünürseniz. Bootstrap tema Düzenlemesi yapabilir Kurulumu tamamen kendim yapabilirim.

Gazete okuma kısmı footer da görünen Zoom in Zoom out ve Zoom reset butonları Kolay okuma imkanı sağlar ve çift tıklama ilede Zoom yapabilirsiniz..

Scriptin Fiyatı : 100 TL dir
Pazarlık sünnettir :)
ödeme yolları : http://ysnbulut.hesapno.com/

Multi Konu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5