İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hakkinizi Helal Edin - themaniac

T

themaniac

Misafir
HAKKINIZI HELAL EDIN ARKADASLAR​

Bir hakkinizi helal edin furyasi basladi ya bu ara :) bende bir yazayim deidm. Ama benim ki gidecegim icin degil, kalacagim icin. Bu ne demek mi?

Soyle diyeyim, (hakkinizi helal edin konularini desteklemekle birlikte) ben kendi acimdan sunu dusundum. ben bazen sivri dilli olabiliyorum ve insanlari kirabiliyorum. Hatta bir cogunuzu da belki kirmis uzmusumdur. Hamdolsun kendime dolandirici uc kagitci dedirtmedim bu vakte kadar ama baska konularda misal agresif diyen olmustur, ukala diyen olmustur vs vs. dusundum de neden bu surekli ayni forumu ayni ortami paylastigim arkadaslara illede gidecegim zaman hakkinizi helal edin diyeyim ki. asil olan hepbirlikteyken bunu diyebilmek.

BEN KIRDIGIM UZDUGUM BUTUN ARKADASLARDAN OZUR DILERIM. MUTLAKA HATALARIMIZ OLMUSTUR SIZIN DAMARINIZA BASTIGIMIZ OLMUSTUR. BEN THEMANIAC HEPINIZDEN OZUR DILIYORUM SU VAKTE KADAR YAPTIGIM HATALAR ICIN. HAKKINIZI HELAL EDIN. BENIM SIZIN UZERINIZDE YOKTUR AMA EGER ZERRE KADAR DA HAKKIM VARSA, HELAL OLSUN!!!

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bir hakkinizi helal edin furyasi basladi

Birtek ben yazdım sanırım, ondada gerekten geçerli sebebim vardı üstadım.

Ama keyfi bann yediğimde bile, aklımdan geti "İyinette geçirdiğim zamana yazıklar olsun diye", ama sonra düşününce pişman oldum. Gerçekten benim iyinete katkım, iyinetin bana olan katkısının yanında sıfırdır. Hem dostluklar, hemde bilgi alışverişi açısından, diğer forumlarda bulamadığım herşey burada var.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Gideceksin diye sevinmiştim :)
pehh...
Kalacağın için de güle güle denmez ki...
İyi kal, napıim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5