İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Halil İbrahim Öldü

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
‘Bambam' lakabıyla tanınan, 2.28'lik eski basketbolcu, televizyon şovlarıyla ünlenen Halil İbrahim Kuzucu kalp krizinden yaşamını yitirdi.

Kısa bir süre önce İzmir Alsancak Birinci Kordon'da Konya Etli Ekmek ve Tandır Kebap Salonu'nu hizmete açan 45 yaşındaki Kuzucu'nun işyerinde rahatsızlandıktan sonra kaldırıldığı Özel Altınordu Tıp Merkezi'nde öldüğü belirtildi.

Halil İbrahim Kuzucu, Oyak Renault, Vestel, Hilalspor ve İzmirspor takımlarında basketbol oynamıştı.

halilibrahim.jpg

:(

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla bende severdim allah günahlarını affetsin rahmet eylesin

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Allah rahmet eylesin çok erken yaşta vefaat etmiş üzüldüm.

cenkp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende tanışmıştım, çok iyi bir insandı. Allah rahmet eylesin.

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şakacı ve alçak gönüllü bir insandı.Allah rahatlık versin.Yeri mekanı cennet olsun

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sevilen ve cok tatli bir insandi, Allah rahmet eylesin.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kalamış'ta Sprite Streetball basket turnuvası vardı. 2 takım maç yapıyordu, bir takım 2 kişi diğeri 3. Ya da 2 ye 2 de olabilir tam hatırlamıyorum. Onlar maç oynarken Halil İbo sahaya daldı galiba yedekti giyiniyordu işte giyinir giyinmez sahaya girdi. Rakip takımın tepki güzel. O ne lan! :) Pota kadar boyuyla girmişti oyuna. Birde bizim eve yakın dürümcü emmi açılmıştı ortaklarındandı.

Allah Rahmet Eylesin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5