İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi İnternet Sağlayıcısı ?

Hangisi ?

• Smile Adsl

Kullanılan: 0 0.0%
  • Superonline Adsl

• Doping Adsl

• Biri Adsl

• Kullanılan toplam oy
    0

Premium

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Merhaba Arkadaşlar

Artık TTnet'ten bıktım. Her gün net kopar yavaşlar vs vs... 3 Yıllık Abonesiyim Ama Artık Bıktım Kapattırıcam TTNet Aboneliğimi.

Anket'teki İnternet Sağlayıcılarından birine Geçmeyi Dşünüyorum ama Tam Emin Değilim.

Sizinde Fikirlerinizi Almak istedim. Kullanan Arkadaşlar Tavsiye Eder ise Sevinirim.

imza.gif

E

Erturk

Misafir
Listedeki bütün servis sağlayıcıları (Superonline'nin büyük şehirlerdeki kendi altyapısı hariç) Türk Telekom altyapısı kullanıyor. TTNET'te Türk Telekom'un şirketidir. Bu demek oluyor ki Smile'ye de gecsen, Biri'ye de geçsen yine evine gelen iki telli bakır kablo üzerinden baglanacaksın nete...

urantum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Listedeki bütün servis sağlayıcıları (Superonline'nin büyük şehirlerdeki kendi altyapısı hariç) Türk Telekom altyapısı kullanıyor. TTNET'te Türk Telekom'un şirketidir. Bu demek oluyor ki Smile'ye de gecsen, Biri'ye de geçsen yine evine gelen iki telli bakır kablo üzerinden baglanacaksın nete...

aynen öyle sadece doping adslin türk telekomun bazı santral binalarında kendi sunucuları var, tek fark o. sitede oturuyorsan superonline düşünebilirsin ama diğer sağlayıcılardan birine abone olursan alt yapı aynı olduğu için her ne sorun yaşıyorsan devam edebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5