İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hangi reklamlara tıklanmıs?"

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar, adsense de bazı arkadaslar ben su reklamdan su kadar aldı vs.. diyorlar...

hangi reklama tıklanıldıgını nerden buluyoıruz? ben panelde baktım baktım bulamadım??? :confused:

B

Bedavalar-Net

Misafir
Valla bende bulamadim,bugün adsense nin üzerine fazla düstüm.Kafayi taktim anliycaginiz.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangimiz önce bulursak yada bunu bizden once bulan burda acıklarsa seviniriz o zaman...
bende deli gibi adsense kuralallarının ne ne anlama geliyro hatmediyom.

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek içerik üzerine siteler yapıp ayrı kanal kodlarını koyuyorum herbirine. Hep aynı reklamlar çıktığı için neye ne kadar verdiğini takip edebiliyorum. Belki diğerleri de böyle yapıyordur.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
amerikayı yeniden keşfetmenin bir anlamı yok.
sizden önce çok kişi bu olayı düşünmüş scriptler yazmış.
hangi reklama kaç kez tıklanmış
hangi ip adresi tıklamış
hangi refererdan gelmiş tıklamış
hangi saat diliminde tıklamış
hangi kelimelerde tıklamış hepsini görebileceğiniz konu başlıgı bu linkte var

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=13463

bu linkteki basit bir script ile bu kadar şeyin yapılabilecegini görünce google amcanın neler yapabilecegini düşünemiyorum bile. :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5