İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi siteyle Adsensede iyi para kazanilir?

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bi site acmak istiyorum ve adsensede iyi ücret kazanabilecegim bi site olsun istiyorum hangi tür sitelerde adsenseden iyi para kazanilir?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
O duruma göre değişir ... mevsime , haberlere , sektöre , kelimenin cektiği hite vb ... Bu aralar açcaksan oteldi tatildi benzer şeyler yap işte ama önerim tıklama başı azda olsa devamlılığı olan ve iyi hit cekebileceği kelimeler seç

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sen hatayı direk olarak en başta yapıyorsun direk adsenseden para kazanmak icin site yapıyorsun iceriğin özgün olsun benzersiz olsun her kelimede ve her sitede kazanırsın adsense ile

Starsailor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kolay hit alan sitenin reklam değeri düşüktür. çok tıklama olur.

zor hit alan sitenin reklam değeri yüksektir. az tık alır.

sonuçta, tam olmasa da bir denge mevcuttur. işin uzmanı değilseniz, çok hit alan site seçeneğiyle, içeriğini kolayca geliştirebileceğiniz, yazı eklerken zevk alacağınız site ile girmenizi öneririm. yatırım yapacak kadar para kazanınca da, diğer seçeneğe geçersiniz. çünkü diğer seçenek için, script, tanıtım, backlink, vs gereklidir. o da parayla olur.

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google ne diyor, adsense için site yapmayın. Kullanıcı için yapın :) Yani; sen kullanıcıya faydalı bir site yaparsan zaten kolay bir şekilde fazla para kazanırsın ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5