İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hani Bana Hani Bana ??

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Arkadaşlar forumlarda görüyorum da herkes Turkcell Blog Ödülleri için oy istemiş . Bende istiyorum kişisel kategorisinde katıldım . Katıldığım siteyi bilmeyen yoktur herhalde ? ( Varsa çok ayıp etmiş . www.onuroktem.com.tr girip hemen inceleyin o zaman :D )

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Siten geç açılıyor onur, bir kontrol ettir hostunu değiştir birşey yap be aslanım.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
İşlemleri doğru yaptığından emin misin peki. Wp yedek yüklerken wp paneldende yedek alabiliyorsan al onuda yüklersin. Bende bu wp yedekleri satıyorum ya hiç sorun yaşamadım şu ana kadar. Ama yedeğini hostçuna aldırıp alınan yedeği diğer host sahibine yüklettirebilirsin.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
bozduğu olacaktı.
Başarılar dilerim onur bol oylar. Sınıftaki herkese oylat kazanırsın

Fikir güzel kişi az bence tüm okuldan isteyeyim . Fikrim geldi yahu ben sinema klübü başkanıyım konferans salonunda sinema sistemini falan ben kuruyorum adamlar başladaman önce ufacık bir reklam ^^ .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5