İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

harikulade sitemi satıyorum

umayya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelecek vaad eden özgün sitemi artık uğraşmak istemediğim için satıyorum.

site ismi: sahibimben oldukça orjinal olduğunu düşünüyorum.

domain ve host ile birlikte vereceğim turhosttan yüksek fiyatla almıştım 2 ay önce yani yaklaşık 10 ay ücretsiz kullanabilirsiniz hem domaini hem host

günlük 50- 130 arası hiti var ve site daha 2 aylık her geçen gün artıyor. yapılan çalışmalarla ileride oldukça iyi hit alabilirsiniz.

Yazılar özgündür hatta resimlerde öyle özellikle yemek tariflerinin tamamını kendimiz yaptığımız için resimleri de kendimiz yükledik onun dışında başka makalelerde de kendi yüklediğimiz resimler mevcut.

Site daha çok bayanlara hitap etse de hayatın her alanından bilgi girmeye çalıştık ama almak isteyen arkadaş dilediği yönde geliştirebilir.

siteye google reklam verdi ama hesabım banlandı ve bu duruma çok canım sıkıldığı için artık uğraşmak istemiyorum. Siz ban olmayan hesabınızla dilediğinizce reklam yayınlayabilirsiniz.

Sitenin kesinlikle banı yoktur sorgulayabilirsiniz.

Aleksa değeri gün geçtikçe düşmektedir.

Dışarıdan pek çok link çağırdık siteye, bunlar arasında kadınlar kulübü ve reklamsiniz.com mevcut.

siteyi alacak arkadaşa site için özel olarak bastırdığımız kartlar da gönderilecektir. (1000 adetti biraz dağıttık 900-950 civarı kalmıştır.)

twitter hesabı ve şifresini de vereceğim.

Fiyat bilgisi; isteyen arkadaşlara pm ile gönderilecektir.

umayya40@gmail den de ulaşabilirsiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi