İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hatalar

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(Hata1) Yazıyı yazıyorum daha yayınlamadan bu hata çıkıyor yayınla diyorum yayınlı yor ve siteye baktıgımızda gözüküyor.
Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to submissions.ask.com:80 (Connection refused) in /home/donme/public_html/wp-includes/class-snoopy.php on line 1142

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/donme/public_html/wp-includes/class-snoopy.php:1142) in /home/donme/public_html/wp-includes/classes.php on line 1586

Ayrıca yayınla dediginde sayfa bembayaz oluyor ve bu hata yazıyor.Ancak yazıyı sitede yayınlıyor
Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to submissions.ask.com:80 (Connection refused) in /home/donme/public_html/wp-includes/class-snoopy.php on line 1142

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/donme/public_html/wp-includes/class-snoopy.php:1142) in /home/donme/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 865

(Hata2)
Sitemaptada deamlı böyle bir hata alıyorum güncelle dedigimde.

•Son güncelleme daha bitmedi! Kullanılan bellek miktarını yükseltebilir veya kurulum süresini uzatabilirsiniz. Daha fazla
•Betiğin son bilinen bellek kullanımı 4.25MB oldu, sunucunuzun sağladığı bellek sınırı ise 60M.
•Betiğin son çalıştırılması 10.64 saniye sürdü, sunucunuzun sağladığı süre sınırı ise 50 saniye.
•Betik, 201 numaralı yazı civarında (+/- 100) durdu.

ve sitemap çalışmıyor.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet oraya bağlanamıyor tüm sitelerim.
Başka wp sitesi olanda sorun yokmu ask.com ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5