İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hayatı Ertlemeyin

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yüreğinize sağlık gerçekten çok güzel anlatmışsınız gerçekleri .

X

Xman

Misafir
Emekliliği bekliyorum, emekli olunca bir gün bile durmayacağım inşallah büyük şehirde. Muğla gökova tarafında bir arazi alıp, müstakil bahçeli bir ev yapmayı planlıyorum, Allah nasip ederse.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Aga ara sıra paragraf felan bıraksaydın okunması daha kolay olurmuş.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Herkesin düşlerindeki bir fikir. Fakat bence ertelemeyin...

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Gayet güzel bir yazı yüreğinize sağlık. Fakat yazıyı paragraflara bölerseniz daha rahat okunabilir. Ayrıca başlık çok itici olmuş.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Emekliliği bekliyorum, emekli olunca bir gün bile durmayacağım inşallah büyük şehirde. Muğla gökova tarafında bir arazi alıp, müstakil bahçeli bir ev yapmayı planlıyorum, Allah nasip ederse.

Umarım ailen de bunu ister. Babam ilçeye taşınacağım diye tutturdu, annem alış veriş merkezlerinden vazgeçmiyor. Umarım boşanmazlar :)

Yazı için eline sağlık. :harika: İtalik olması bir az okumayı zorlaştırıyor.:utan:

X

Xman

Misafir
Aga ara sıra paragraf felan bıraksaydın okunması daha kolay olurmuş.

Bu kadar uzun olacağını düşünmemiştim yazmaya başlarken :D

Herkesin düşlerindeki bir fikir. Fakat bence ertelemeyin...

Mecburen emekliliği bekliyoruz çoluk,çocuk vs..

Ekleme:
Umarım ailen de bunu ister. Babam ilçeye taşınacağım diye tutturdu, annem alış veriş merkezlerinden vazgeçmiyor. Umarım boşanmazlar :)

Yazı için eline sağlık. :harika: İtalik olması bir az okumayı zorlaştırıyor.:utan:

Ailecek aynı kafadayız, hepimiz çok yıprandık büyük şehirde.

Yazıyı editledim eif ve fbbasket'in önerileri doğrultusunda.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12

Ben bu yazın sonunda ilk defa Balıkesir'e gittim Kaz Dağlarının eteklerinde çok güzel köyler , kasabalar var. Ege , Akdeniz taraflarında hava güzel , ses gürültü yok , doğa güzel e bide insanları güzel en iyisi o taraflara gitmek.

İnşallah isteğiniz gerçekleşir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5