İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hayatımız Pamuk ipliğine bağlı

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Başlıkta yazdığım söze ne kadar katılıyorsunuz bilimyorum, ama ben olayın böyle olduğunu düşünüyorum, yaklaşık 15 dakika önce işyerimin önünde bulunan caddede bir trafik kazası oldu, yaralanan felan yoktu, sadece araçlar hasar görmüştü. Derken etraf birden kalabalıklaşmaya başladı nerden baksanız bi 30-40 kişilik grup toplandı ne olduğuna anlam veremeden küfürler ve sözlü sataşmalar başladı ve ardından nerden geldiği bilinmeyen bıçaklar çekildi, görebildiğim kadarıyla üç kişi bıçakla yaralandı ve durumlarıda oldukça ciddi. Bu insanlarımıza ne oluyor bir türlü anlamış değilim. Allah sonumuzu hayır etsin.

Bu arada polisi arayıp ihbar etmeme rağmen halen ne gelen var ne giden. Polis merkezinin uzaklığı ise araçla maksimum 5 dakika.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benzer bir olay benim ve arkadaşlarımında basıma geldi pendik sahilinde kalabalık bir gruptuk polislerin uzaklıgı 5 - 7 dk arasında üstelik süreklide sahilde polisler dolasır bayanlı erkekli olay cıktı soplarla vs birbirine girdiler hocalar bizim olaya karısmamıza izin vermedi polisi defalarca aradık bulundugumuz yerde çok basit bir yer, ama aramalar sonuçsuz kaldı ne gelen ne giden en sonunda bir motorsikletli bir adam geldi,
- Dedim sen ne biçim polissin tek basında 20 kişilik gurubu nasıl dağıtacaksın
- polis aciliyeti emniyete bildirmek yerine sen nereden polis olduğumu anladın diye sordu?(sivil polisti)

Evet soru açıkça ortada nereye gidiyor?
Polisler grup dağıldıktan 30 dk sonra geldi.
ki 155 e ihbar ettik tüm Türkiyede anons olarak geçmekte ama gelen giden olmadı. Yazık!
Bakalım daha neler göreceğiz... Allah sonumuzu hayırlı ettsin

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün yaşadım ben bir olay bizim sokakta bir komşumuz yolda bir taksiye yol vermemiş takside eve kadar takip etmiş sokakta saldırdı bana neden yol vermedin beni ezecektin adamı zapt edemedik tabi komşumuzun yakınları aşagı indi adamın üzerine yürüyecekler tabi taksici haksız ama naparsın ayırdık polis geldi yani o kadar boş nedenlerki millet de bi şey var ama Allah sonumuzu hayır etsin.

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi jandarma olcak heryerde dün beylikdüzünde demet akalın konseri vardı çıkışta herzaman ki gibi olaylar çıktı insan eylenmek varken neden horoz gibi dövüşmek ister anlamam çocuklar birbirine saldırırken güvenlik geldi tabi ama ayıramadılar sonra 2 jandarma geldi alayı tirtir titredi :) 4 5 dakka içinde de karakoldan minübüs geldi olayı çıkaranları aldı karakola götürdü keşke jandarma heryerde olsa.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
işin psikolojik boyutu olduğu kadar İNSAN SEVGİSİ inanç HAK HUKUK GÖZETME ile ilgisi de yüksek...
Malesef hassas çabuk dolduruşa gelen bir milletiz. Biri fitilimizi ateşlemeye gör...
Sadece günlük hayatta değil toplumsal sosyal açıdan da buna yatkınlığımızı bilen hınçak taşnak uzantıları ve dahili harici bedhahlar bu özelliğimizi çok iyi kullanıyorlar. Dilerim silahlar azalır sinirler yumuşar sevinci en fazla bağırarak kutlar PROBLEMLERİ yumruk la değil konuşarak çözmeyi becerebiliriz. Dilerim karşıdakinin görüşüne saygı duymayı ve dinlemeyi öğreniriz... ve bu gibi olaylara da ses çıkaran HAKLI ya destek olan bir toplum oluruz.

Şuraya bir örnek yazmıştım ama burda konu farklı :) http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/96983-universiteler-hakkinda-2.html#post701342

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5