İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hayret Updated çekımı yolladı !!!!

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gorunce dumula dondum desem yalan olmaz çunku ılk ay 105 $ yaptım 15 gun ıcerısınde ve sıtede o kırmızı yazı çıktı değişik iplerden tık gelıyor fılan dıe paradan umudumu kesmıştım ama çek gelmış
104,54 $ çek geldı vadesı 10/27/2004 yazıyor bu çekı hangı bankadan çekebılırım (bayra mgeldı araya zaman gırdı şimdı bıde vadeden sorun çıkarmı acaba)

M

malatyasporlu

Misafir
hayret update Türk webmasterini şaşırtmaya devam ediyor !!! bakalım umarım bizede gönderir

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben lınklerı kaldrıalı 1 ay oldu tekrar koysam mı acaba ama uyarı yazısı hala var oda atrı bır mesela ve ayda 300 doalr rahat yaptım yanı artık

M

malatyasporlu

Misafir
madem ödeme yapıyor üye olmak isteyen BURaDaN üye olsun ki ülkeye döviz girişi olsun !!

dazlak ref linkini yazarsa ben kaldırırım..

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun reklamları nasıl ayarlaniyor ya ?bi deniyim

M

malatyasporlu

Misafir
reklam ayarlama siye bişey yok direk kosu yapıştır.. .veye kendi ayarladığın anahtar sözcüklere tık lattır... en az 7 en fazla 10 c kazan..

M

malatyasporlu

Misafir
Banners&Click bölümüne tıkladın

sayfanın tam açılmasını bekledin

karşına arama motoru çıktı mesela ben ordaki herhangi bir anahtar sözcüğün adresini alıp sonra isteğim anahtar sözcükle tıklayıp link veriyorum ... (gerçi herkez öyle yapıyor )

ama istersen şöyle bişey yap..

http://www.updated.com/search/index.php?b=1&wid=İD NUMARAN&text=video

örneğin sana bir link id nonu yerine yaz anahtar sözcüğü değiştir link ver...

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birşey daha takıldı kafama bu ayni kodlari başka sitemizde kullanabilirmiyiz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5