İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hazır Gelirli E-Ticaret Sitesi Satılık !

KinqGonG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: pm
Site için istenen fiyat: 4.000 TL
Sitenin aylık getirisi:500-550 TL
Sitenin açılış tarihi: 18.10.2017
Kategori, sitenin içeriği nedir: Dijital Oyun
Günlük hit sayısı: 20-150

Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce açmış olduğum ve 2 aydır satış yaptığım sitemi satmak istiyorum. Kar oranı %10 ile % 90 arasında değişmekte. Alacak olan arkadaşa tüm detayları anlatacağım ve işi öğrenene kadar yardımcı olacağım. 2 ay içerisinde yaklaşık 1000-1100 TL civarı ciro yaptı. Bunun 500-600 TL si kar. Yaklaşık 150 TL civarı facebook ve instagram sponsorlu reklam yapıldı. Reklamların geri dönüşleri çok iyi oldu. Nasıl reklam verdiğimi de alacak olan arkadaşa anlatırım. Ayrıca yeni çıkan bir oyunda ucuz xxx satın al yazınca 5. sırada çıkıyor. Fazlasıyla müşteri çekmekte. Opencart altyapısı kullanılmakta ve themaforestten tema alıp bir arkadaşa düzenlettirildi. Sosyal medya şablonu, logo, favicon yaptırıldı. İnstagram hesabına 10k türk takipçi alındı. 0850'li hat alındı. Daha unuttuklarım olabilir. Merak eden arkadaşlara detayları aktarabilirim. Foruma ara ara giriyorum. Mesaj olarak telefon numaranızı gönderirseniz en kısa sürede WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi