İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

heked 2 ! UCUZ MAL KÖTÜ MALDIR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam
Kardeş bak bu formu heking,xx,cc gibi formlara benzetmeye çalışma.Senin hangi siteleri çaldığın/heklediğin bizi ilgilendirmez! Git başka yerlere yaz bunları.Bir kaç site heklemekle/çalmakla bir şeymi yaptıgını sanıyorsun? Kaç yıldır bu işlerle ilgileniyorum senin gibi baskalarının emeklerine zarar veren kimseler yüzünden hiç bir şey gelişmez! Aklı olan adam baskalarının yaptıgını ele gecirmek ve onları oyalamak yerine kendi daha iyisini yapar! Boş yere ileri geri cevap vermeyede kalkma okumayacagım bir daha!

Z

ZzagorR

Misafir
aha bunlar alphosttan
sizleri uyardım be güzelim neden hala güvenliğinizi sağlamıyorsunuz
yazık be size
devam edicek
aynı açık başlat da da vardı kendilerini uyardım ve düzeltildi.Ama nasıl düzeltildi biliyonuzmu?
Bekleyin görüceksiniz lafını söyledikten sonra
Başlata tebrikler.
biz olmasak siz hiçbirşeysiniz.

BEKLEYİN GÖRÜCEKSİNİZ...

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hahaha eline geçirdin bir kaç beceriksizin programını hac ettim tırt ettim pırt ettim diyosun gerçekten bu kadar sürede bu kadar hek yapabilen adam reklamını burda yapmaz ona bakarsan şu anda tahribat.com kapalı ama denyo diye bir programla ben iyi nette dakikada binlerce topic açarım şimdi bide onu geliştiriyo hylone kıro diye başka bir versiyonunu çıkartıyo sende öyle programlarla bir şey yapabildiğini sanıyosun

yine söylüyorum
eğerki bu sürede bu kadar hek yapabilcek bilgiye ve şansa sahip olsaydın buraya yazmazdın büyük bir yer indirirdin ayda milyarlar kazanırdın sonra

yalnış yol !
yalnış topic !
yalnış düdük !

B

burak

Misafir
Bu olay egitimsizlik ve yasla da ilgili olabilir. Psikolojik analiz yapmak isteyenler buyursun.

S

sitemerkezi.net

Misafir
Ayıp sadece bu kişide değil bence, hosting satıyoruz şeklinde geçinen kişi veya firmalar bu tür kişilere bu fırsatları nasıl sağlıyorlar, asıl düşündürücü olan bu bence.

Z

ZzagorR

Misafir
sitemerkezi.net' Alıntı:
Ayıp sadece bu kişide değil bence, hosting satıyoruz şeklinde geçinen kişi veya firmalar bu tür kişilere bu fırsatları nasıl sağlıyorlar, asıl düşündürücü olan bu bence.

ben sizin iyiliğiniz için bunları yazıyorum siz başka telden çalıyorsunuz arkadaşlar.
sitemerkezi dediklerinin bir bölümü doğru katılıyorum.
yukarıdaki arkadaşlara söyliycek lafım yok.
alphost serverı artık sağlam:)tebrikler
amacına ulaştı demekki
3-5 site hekliyip buraya koyucak halim yok bazı gerçekleri bilin önüne gelen site açıyor.ve bu işleri bilmediği için sitesini güvenilir yapmıyor.burdan bağlantıyla diğer bütün emeği geçmiş siteler hostunda güvenliksiz olmasından dolayı hekleniyor.
hadi eyvallah

broadcaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Sitem www.trac.org.tr hek dediğin işi yapabiliyorsan buyur.Bu site Amerika'da host ediliyor.Sen bu siteyi hek et ben kafamı keseyim.

Ortada heker diye dolaşacağına Lamer olarak yaşamaya devam et...(Belki o bile yoktur.)

broadcaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sene olur mu bekleyelim mi.? Firewall'da kullanmıyoruz forum bölümüde var halen cgi-bin kullanan çok mu zor oldu yahu.Açık portlarıda mı söyleyeyim size.

İnsaf yani millete yaz çiz bir rica da kala kal.Lemarım benim başarılar...

Z

ZzagorR

Misafir
Ben ne hekerım Ne de lamer ama sizin hepiniz çocuksunuz
siteler kendi kodlarıyla yazılmalı versiyonları olmalı
başka programlar kullanmamalı
gelecek için türkiyenin internetteki yeri her zaman ön sıralar olmalı
hala ne demek istediğimi anlamadınız

broadcaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana verdiğim site kendi kodlarıyla yazılmış.Ne farkeder.Çökert yahu hadi bekliyorum.Yada adam ol yapılan işlere muhalefet olacağına yapıcı ol.Sazan...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi