İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Siteye 1 Türk Bayrağı!

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bende 2 tane vardı birisiyle değiştirdim:
bolubeyi.net

Ekleme: Yalnız bayrağın sol tarafında ufak bir boşluk var. Onu yok etme imkanımız var mı?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Yukarıda belirtmiştim, bayrağın sol tarafında ufak bir boşluk(beyazlık vardı). genişliğini düşürünce halloldu

Jerome_Allen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Koydum helal olsun sana başkaları olsa reklam yapmaya çalısırdı ne reklam ne bişey var.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Kampanya mı? Kampanya dediğin şeyin bir amacı olur ve kampanyayı oluşturanlar bunu bildirir. :)

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
İmzamdaki siteye ekledim bayrak çok gerçekçi php master'a teşekkür ediyorum

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Allah Razı Olsun Desteğiniz İçin Kardeşlerim

Ekleme:
Kampanya mı? Kampanya dediğin şeyin bir amacı olur ve kampanyayı oluşturanlar bunu bildirir. :)

Kampanya Bir gayeyi, bir işi veya bir çalışmayı gerçekleştirmek için belirli bir süreyi içine alan her türlü siyasi, sosyal ve iktisadi teşebbüs. Buna propaganda da denilmektedir.

Önemli bir işin yapılabilmesi için teşkilatlanarak yorucu ve sıkıcı bir çalışmaya girmeye; bulaşıcı ve salgın hastalıklara karşı korunmak ve tedbir almak maksadıyla halkı aşı olmaya çağırma ve desteklerini almaya da kampanya denir.

Ekleyemeyecek Arkadaşlar Lütfen Konuyu Baltalamayın Benim Bu İşten Hiç Bir Karım Yok Aksine Swf Dosyası Kendi Serverimda Her F5DE 493KB Bandwithim Gidiyor Gitsin Sorunda Değil Yeterki O Bayrak Dalgalansın :harika:

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ekleyemeyecek Arkadaşlar Lütfen Konuyu Baltalamayın Benim Bu İşten Hiç Bir Karım Yok Aksine Swf Dosyası Kendi Serverimda Her F5DE 493KB Bandwithim Gidiyor Gitsin Sorunda Değil Yeterki O Bayrak Dalgalansın :harika:

Amaç soruyorum konu baltalama diyorsun. :) Bayrağımızı ekliyorsun ama dilini anlamıyorsun. Tartışma oluşturmuyorum, bir şey soruyorum. Her şeye "emeğe saygı +rep" denmesine alışmış zihniyete bu soru tuhaf mı geliyor?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5