İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes Kazansın HEPİMİZ KAZANALIM! :lol:

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelin benim referansımla Bu siteye üye olun
Bu firma web sitesine link koyanlara sitede oyun oynıyanlara ve e-maiil okuyanlara para ödüyor ve türkiyeye çek gönderiyor 30 dolar olduğu zaman otomatik olarak postalıyorlar
sanırım burdakilerin çoğu burayı biliyor fakat bilen veya bilmeyen kişiler arasında üye olmak isteyen para kazanmak isteyen varsa
yapacağı şey

http://www.spedia.net/cgi-bin/tz.cgi?run=show_svc&fl=8&vid=3449727

adresine girmek ve üye olmak

(Reference number of your sponsor: )yazan yere 3449727 yazılı olmasına dikkat etmek daha sonra kullanıcı adınızı
[email protected] mail adresine bildirin size vericeğim hile programları ile kısa zamanda daha çok para kazanabileceksiniz

H

hibrahim

Misafir
evet dediğin gibi bu sponsoru herkes biliyor:) ve galiba sen yaklaşık 2 sene geriden geliyorsun. Spedia da 1 sene de toplam 34$ oldu(yaklaşık 50 alt uye ile birlikte) ama spedia gonderdim demesine rağmen çek gelmedi bende 34$ için uğraşıcak değildim. Kısacası Spedia yı ve diğer Pay For Surf programlarını boşver Kendine bir site yap ve affiliate networklerine uye ol oradaki sponsorlardan kendine bi tane seç..

not= Mesajında hile programlarından bahsetmisşin :) Spedia bu piyasada Hileyi en çabuk anlayan firmadır hele o seni surekli online gosteren arada bir bi yerlere tıklayan programları :)
Bazen bu tur hile programlarını spedia nın kendisin çıkardığını düşünoyrum böylece hem sponsorlarının reklamını yaptırıyor hemde para ödemiyor(O hile programını kullanmana izin veriyor ama en sonunda hile yaptın diye ödemiyor:)
Saygıar..

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile programları oyunlar için ve ben 30 dolarda bir aldım spedia bar'ın bazı hile programlarını tanıdığınıda çok iyi biliyorum ben bu hilelerle bayağı bir miktar bugune dek gecikmelide olsa aldım :lol:

H

hibrahim

Misafir
bence işini şansa bırakmayı bir kenara bırak ve 30$ larla bu işin yurumeyeceğinin farkına var bence biraz daha buyuk düşün..
saygılar.

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim adam gibi kazanabiliyorki uğraşıyorsun bir bakıyorsunki paraların sıfırlanmış veya gönderilmiyor büyük miktarlarda kolaykolay kazanılmıyor
yani asıl ötekiler sanşa bırakılıyor

eğer yüksek miktarlar kazanabiliyorsan öyle bie defa kazanıp sonra ufak çekler olarak değil devamlı büyük miktarla alabiliyorsan bildir bizde kazanalım benim başlığımda herkes kazansın diyorduk senin referansını kullanalım eğer kazanamıyorsan bu forumu okuyupta kayıt olcaklara mani olma kimsenin işini şansa bıraktığı yok

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana paran ulaşmamaış olabilir adresini yalnış girmiş olabilirsin sonuçta %90 bütün sponsorlar yabancı ve yabancı ülkerden bu çekler geliyor :twisted:

H

hibrahim

Misafir
şu ana kadar sponsorlardan yaklaşık 5000$ kazandım ve bunların hiç biri Turk değildi.Demek istediğim adresimin doğruluğunu kontrol ettim.:)Ama artık çeklerle uğraşmak istemiorum.Bu yuzden Banka hesabına Ödeyecek Sponsor arıyorum..
saygılar..

T

Turk-Dialer

Misafir
merhabalar,Arkadşalar Yurt dışındaki şu sponsorlardan 20-30-40 dolarlık çekler alıp bankaya zaten paranın yarısınıda çek bozdurma ücreti verip az bi miktar para kazanarak netten para kazandık diyoruz.Artık Uyanın Lütfen hedefleriniz büyük olsun Netten para kazanıp kendinize Araba,Ev alın TurkDialer şirketine danışın ,Dialer larımız %100 Türkçe kimseyi kazıklamanız mümkün değil,Bizimle iletişime geçin..

S

sponsorbul_com

Misafir
Merhaba bende Turk Sponsoruyum ve sponsorbul.com u aldım ve turk webmasterlara para odemek istiyorum ama su scripti yazacak bir tane adam bulamadım varsa yazabilecek olan gelsin beraber kuralım ve ben sponsor olayım paranızdan 5 kurus kesilmeden hesabınızda 5 milyon bile birkmis olsa odeyeyim icq: 103213305

karaduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili arkadasim, guven parayla alinmaz diyosun ama kusura bakma 30milyonla kandirip scripti alip kacmana izin veremezdim. babamin oglu degilsinki karsiliksiz guveneyim sana. madem bu kadar ciddiydin para konusmaya baslayinca neden cekip gittin. ustelik ayni scripti hazirlamak icin 4 kisinin basvurdugu hikayelerini anlatip, scriptimi ucuza maletme cabalarin da hic hos degildi. hani nerde o bahsettigin vatandaslar? onun icin mi 2 gunde bir foruma 'affiliate scripti yazacak adam ariyorum' diye mesaj gonderip duruyosun....
Butun bunları yaptıktan sonra, kimsenin sana guvenebilecegini sanmiyorum.

sen guveni parayla bile satin alamazsin!

S

sponsorbul_com

Misafir
karaduman simdi bana demissinki 30 milyon verip kacmayacagını nerden bileyim simdi bugun konustugum grafiksanayi.com adresinin sahipleri scripti yazmak icin 300$ istediler onlara onerdigim seyin aynısını sanada onerdim ve php de sifreleme diye birsey varmıs ben bilmedigim icin sende sifrelersin yani bana nasıl guvenebilecegini inanki bilemiyorum yani bir insana nasıl guvenilir anlat de kardesim ben sana soyle guvenirim tamam deyim istersen sana cek yollayım 10 aylık 10 tane cek 30 ar milyonluk veya senet yapayım yani adres vereyim tel vereyim ne istersen yapayım ama bana sahtekar gibi davranmana üzüldüm açıkçası ve karsılıksız cekin 2 yıl hapis cezası var yani daha ne yapabilirim bilmiyorum senide anlıyorum guvenemiyorsun ama sana nasıl guven saglayabilecegimi bilemiyorum senle calısmaya her zaman varım istersen ankara da okuyan arkadaslarım var mulkiyede okuyanlar istersen onlar la da gorustururum seni yani
Hey Millet Bir İnsana Nasıl Güvenilir Lütfen Bana Anlatın
karaduman icq ya bekliyorum seni

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hep konuşuyorsun fakat somut bir şey yok madem o kadar iddalısın ibrahim bey büyük miktarlar kazanabilceğimiz sponsorlar söyle senin referansın kullanalım bizde kazanalım

karaduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana guvenmemem konusunda gecerli sebeplerim var.
ilk basta dedin ki :
'sana iki secenek sunuyorum birincisi scripti yaz ve parani al,git...ikincisi ayda su kadar para yollayayim taksit taksit...ikisinden birini sec'. buraya kadar hersey iyi guzel. ben de birincisin tercih ettigimi soyledim. senin hosuna gitmemis olacak ki bi anda sozunden dondun ve
'birinci secenegi iptal ettim... ikincisine razimisin degilmisin' diyerek kendi istedigin yola cekmek istedin. daha isin basindayken bu kadar donek davrandiktan sonra kusura bakma ama nasıl bi guvenden bahsediyorsun?

ikincisi de;
gorusmelerimiz sirasinda '3-4 kisiyle daha gorusuyorum' dediginde,
'iyi o zaman onlar yapsin' deyip cekip gitmek yerine
'tamam onlar da hazırlasın karsilastirirsin begendigini alirsin' diyerek iyi niyet ve anlayis ornegi gosterdim. Ama forumlardaki mesajlarindan da anlasilacagi uzere degil 3-4 kisi 1 kisiyle bile gorusmemissin. Aksi takdirde 'affiliate scripti yazacak birini bulsam cok süper bi site kuracam, para dagitacam' mesajlari atiyor olmazdin. Keske sponsorbul.com u, daha ortada fol yok yumurta yokken bu kadar ortaya cikarmasan desifre etmeseydin...

sonuc olarak, benim tüm iyi niyetime ragmen sen surekli bahaneler bulup, gerektiginde sozunden donup, yalanlar uyduruyosun. belki siteyi actigindada boyle bi sey yapip milleti de dolandiracaktin, cok sukur boyle biseye alet olmadim...

yaniliyorsam bu foruma yaz, yoksa kendi antireklamini kendin yapmis olacaksin.

karaduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda dolaşırken tesadüfen buldugum bi metni aynen buraya koyayim:

Arkadaşım freelance çalışırken uyanık olun.. Ben neredeyse 3 senedir freelance çalışıyorum, iki üç kazık yedikten sonra aklım başıma geldi..
tavsiyeler:
-Daima para isteyin, tanıdık değilse mal karşılığı iş yapmayın,
-Paranın yarısını veya yarısına yakınını başta isteyin. vermiyorsa ve sert çıkıyorsa bilinki o adamdan hayır gelmez.
...

ağzına sağlık 'yusufona'.

bkz. http://forum.iyi.net/viewtopic.php?t=13966

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne oluyo yaa :x sponsor bulmuduru nedir her tarafa reklam yapmıssın buraya insanlar bilgi paylaşmak için tartışmak için gelio eğer bir şey yapmak istiyorsan ilgili forum bölümüne yazarsın her tarafa değil sazanlık yapma ayrı ayrı yerlerde kapışıp duruon ben bir yazı yazmışım gelmiş konuu dağıtıon sen sistem kurmayı bırak ilk önce forum nedir ne amaçla nasıl kullanılır onu öğren bu aradada admin uyusun adminden ricam bu ilgisiz mesajları silmesi gereksiz laf kalabalığına gerek yok

H

hibrahim

Misafir
Öncelikle şunu söylemeliyim ki Turkiye de daha doğrusu internet piyasasında bu dönemde benim dediğim gibi paralar kazanabilmeniz için öncelikle pay per click der pay per lead ve pay per sale olarak yani uye olma ve satış başına para kazandıran firmalarla çalışmanız gerekmektedir.Şimdi diyeceksiniz hadi uye olmayı anladık da satışı bu zamanda nasıl yapacağız.Evet norma düşünürsek Turkiyedeki insanların internet ten alışverş yapmaları çok düşük bir olasılık(aslında yapılıyor ama tamamen guvenli gordukleri sitelerde bu gibi sitelerde kesinlikle sisizn sponsorlarınız olamaz..) Bu yuzden hedef ziyaretçi kitleniz kesinlikle ve kesinlikle Turiye dışı Hatta olabailirse Amerika ve Guney amerika olmalıdır. Bunuda reklamınızı o kitleye yonelik yaparak sağlayacaksınız.Açıkacası söylemek gerekirse bunu yapmak hiç de zor değil.Burda reklam yontemlerini açıklıcak değilim.Ancak şunu bilmenizi isterim ki benim o belirttiğim miktarları click le surf le kazanmanız imkansız bu devirde sadece lead ve özellikle satış yapmanız gerekir..
saygılar.

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sistemi herkes yapamaz yani oradaki insanlara nasıl reklam yapabilirsin :idea:
eğr gerçekten bu şekilde kazanabiliyorsan sana yardımcı ol herkes kazansıjn diyoruz ama sadece anlatıp duruyon :evil:
tam kesin olarak konuşmuyorsun :twisted:
reklam türleri var diyosun görünürde bişey yok
eğer gerçekten kazandırıyorsa mail at bizde kazanalım

[email protected]

H

hibrahim

Misafir
merhaba gokhan galiba senin istediğin herşeyi adım adım anlatmam ama bunu yapmayacığımı şimdiden bilmeni isterim.O kitleye nasıl reklam yapabileceğini sormuşsun.Reklam yontemlerinin en önemlileri Mail ve toplist. Şimd bazı arkadaşlar Mail diyince Spa mail akıllarına gelir Bence spam mail goreceli bi kavram. Eğer sen mailde sitenin gerçe içeriğinden bahsederek maildeki kişiye sitenin reklamını yapıyorsan bu kesinlikle Spam mail değildir (bence) ama sen kalkıp da kultur sitesine click here for xxx gibi mailler atarsan işte bu spam mail olur.Yani kısacası Reklam yontemlerinden olan Mailing ile sitenin reklamını yapmaya başlayabilirsin ama dediğim gibi sadece sitenin içeriğini anlatan bir mail at yoksa bu forumda da başka bi yerde de spam mail atıyorsun diye dışlanabilirsin....
saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi