İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herşeyi Bilen Forum :)

isabkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çok uzun zaman olmadı iyinet ile tanışalı,zaten hiçbir forum sitesinde üyeliğim yoktur bu bir ilk :)

Neden "herşeyi bilen forum" dedim?
üye olduğumdan beri sol üst köşede "webmaster forumu" sloganı gözüme çarpıyor,öyle olunca akla ilk olarak kodlar, tasarımlar, web siteleri vs. geliyor yani webmaster ların cirit attığı bir forum..
Bende blog yazıyorum, wp sitelerim var ama webmaster filan değilim, o yüzden burda işim olmaz diye düşünmüştüm..
Zamanla her 2 dk da bir f5 e basıp sayfayı yeniler oldum,yeni yazılan pek çok konuyu-msjı okur hale geldim..
Bugün baktım, olay webmasterları aşmış.. kredi kartının geleceği süreden, davalık meselelere,benzinin içindeki sudan bilmem nereye kadar soru(n) ve herşeyi bilen forum(üyelerinin) cevapları..
Artık facebook dan önce iyinet son mesajlar a bakar oldum..
Lafı fazla uzattım galiba..

Rica etsem "webmaster forumu" yazan yeri "herşeyi bilen forum" olarak değiştirmisiniz??

Site sahip(ler)i: :alkış::alkış:

şaka tabiyki, " burda olmak güzel" :)

• Like
Reactions: Eif

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ben reklam yapıyosun zannettim:D
hoşgeldiniz

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Webmasterler de insandır, tüm asosyalliklerine rağmen :p

Güzel düşüncelerin için teşekkürler. ++ :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Benimde mozilla yer imlerimde en başta iyinet, ardından kendi sitem ve diğer faydalı gördüğüm linkler geliyor. Şahsım adına bu kadar önemli bir yere sahip olacağını bilemezdim iyinetin, bu ortamı sağladıkları için yöneticilerimize ve forumdaki yukarıya doğru sürekli devam eden ivmelenme için forumdaki bilgili üstadlarıma teşekkür ederim :)

isabkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gecen 1 aylik surede in iyi bir e-ticaret forumu oldugunu dusunmekteyim..
heralde ticaret yapanlarin sayisi webmasterlardan fazla!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5