İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hiç Dolandırıldınız Mı?

En Çok Nerde Dolandırıldık ?

• Hosting Firmam Paramı Ödediğim Halde Kapandı

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bir Websitesine Reklam Verdim Reklam Yayınlanmadı

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web aleminde iş yaptığınız birileri, şahıs yada şirketler tarafından dolandırıldınız mı?
en çok hangi iş sektöründe dolandırıldınız. Küçük bir anket başlatıyorum.
Amacım En Çok Hangi Sektörde bu gibi şeyleri yaşadığımız yönünde.

Böylece yeni arkadaşlara da biriyle iş yapmadan önce hangi sektörde en çok dikkatli olması gerektiğini göstermiş oluruz.

Ayrıca Mesajın Altına da,

Sizi Dolandıran Sektörü ve Ne kadar Dolandırıldıgınızı Gösteren bir gösterge eklemeyi unutmayınız. Kesinlikle isim vermeyiniz.

Örnek:
X tarihinde, Bir yerden Host almıştım. Host firması kapandı 200 dolar zarardayım gibi...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mod arkadaşlar Geçerli Olan budur, iki tane başlık açılmış.

Geçtiğimiz günlerde Birine Tercüme Hizmeti Vermiştim. Muayyen bedeli 50 ytl olmasına karşın, istenilen numune ücreti olan sadece 12.5 dolar (yaklasık 15 ytl)
dahi vermedi.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Birisine 100$ paypal bozdum. Adamın yolladığı paraya paypal el koydu daha sonra. Olan benim paraya oldu :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5