İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitler insanları Nasıl Öldürüyorlardı.(Çeşitli İşkenceler)

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selam Arkadaşlar Bu Kısa Video Ancak gerçek Görüntüleri İzlemenizi Tavsiye Ederim Amacım Sizleri Üzmek Değildir Sadece Adil Olmayan Bir Günün Yaşandığı Olayı Anımsatmaktır'ki Bu da, Bizleri ne Kadar Özgür Olduğumuzun Olması Bu Yaşananlar Umarım Asla Birdaha Yaşanmaz Buyrun

Öncelikle Bir kaç Resim

adolfhitlern.jpg

Burdan İzleyiniz

Veya Burdan İzleyiniz

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
konu başlığı yanlış geldi bana
Adamın adı
Adolf Hitler
yani konuda bahsi geçen kişilik adolf hitler. Yani hitler aslında hititler falan filan değil.
Konu başlığında hitler insanları nasıl öldürüyorlardı derken aslında hitleri bir topluluk olarak almışsın. Bu şuna benzedi
Mehmet insanları nasıl öldürüyorlardı.

Doğrusu : Hitler insanları nasıl öldürüyordu. adamın adıdır soyadıdır. Hitler^^

Bu arada videolar izlendi.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hitler insanları nasıl öldürüyorlardı?
Kimin websitesi ne kadar hit aldı da kimi öldürdü yahu, dedim doğal olarak...

Savaş şartlarında her ne kadar bazı kurallar olsa da bazen acımasız olmak gerekir.
Savaşta ölünür, öldürülür; esaret şartları çok zordur, hiçbir esire, suçluya ada filan tahsis edilmez (normalde).

Görüntüleri izlemedim ama tahmin ederim ...
Onaylamam ancak şartlar onu gerektirmiştir ve yapılmıştır. Ders alınmalıdır.

3-5 lira için birbirine girdiğimiz şu dünyada; memleket uğruna nice kişilerden sabun ve küspe yapılabilir ...

H

halilarici

Misafir
Adolf Hitler,Hitler,Bush,Obama,Amerika,İsrail,İngilizler ... hepsi katildir.

Teröristler.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
hitler insanları öldürür ben şahit oldum bu duruma işte en katil hit ---> HİTMAN
Oynamayı beceremediğim ama saatlerce başında oturduğum tek oyundur kendileri. Efenim bundan birkaç yıl önceleri belki 3-4 yıl falan önce hitman vardı bende. Duvarda hitman posteri vardı (binanın yan duvarında). O kalmış aklımda başka birşey hatırlamıyorum. Güzel oyundur.
note: ne alaka bylacoste ?

H

halilarici

Misafir
Oynamayı beceremediğim ama saatlerce başında oturduğum tek oyundur kendileri. Efenim bundan birkaç yıl önceleri belki 3-4 yıl falan önce hitman vardı bende. Duvarda hitman posteri vardı (binanın yan duvarında). O kalmış aklımda başka birşey hatırlamıyorum. Güzel oyundur.
note: ne alaka bylacoste ?

:eek:ha:Katil:eek:ha:

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hitler insanları nasıl öldürüyorlardı?
Kimin websitesi ne kadar hit aldı da kimi öldürdü yahu, dedim doğal olarak...

Savaş şartlarında her ne kadar bazı kurallar olsa da bazen acımasız olmak gerekir.
Savaşta ölünür, öldürülür; esaret şartları çok zordur, hiçbir esire, suçluya ada filan tahsis edilmez (normalde).

Görüntüleri izlemedim ama tahmin ederim ...
Onaylamam ancak şartlar onu gerektirmiştir ve yapılmıştır. Ders alınmalıdır.

3-5 lira için birbirine girdiğimiz şu dünyada; memleket uğruna nice kişilerden sabun ve küspe yapılabilir ...

çok bilgilisin maşallah
Kimin websitesi ne kadar hit aldı
banane hitten kardeşim hit gelsin diyemi konu açıyom millet bilgilensin hitten banane kardeşim burda özel üyesin ama sallamışın sallla gitsin uzatmaya gerek yok ben haklı olduğum konuya çok kızarım hit için konu asla konu açmam bunu herkes bilsin

uzatmadan çıkayım sen bildiğini yap yorumda bekleme

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5