İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostgator (15 dolar indirim +Taze İndirim Kuponları)

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Sınırsız alan , sınırsız bandwidth , online destek ekibi gibi bir çok özelliğe sahip Hostgator den indirimle host. alıp başınız ağırmasın istiyorsanız referans linkimi kullanın.

Hem benden hemde benim sunduğum indirim kodları sayesinde aldığınız paketi neredeyse bedavaya getirdim. Şöyleki Hostgator Baby paketi 1 yıllık fiyatı 119.40$
Benim size sunduğum %25 indirim kodunu kullanmanız halinde 29.85 $ dolar indirim kazanmış oluyorsunuz. Dahasında bir de buna ek benden 15 dolar kazanıyorsunuz.

Toplamda 44,85 $ indirimle 74,55 $ bir yıllık (sınırsız özellikteki) paketialmış olacaksınız.

Hostgator den hostingi benim referans linkimden alırsanız size 15 dolar Paypal hesabınıza ödeme yapacağım.(Bu ödeme aldığınız pakete göre artabilir veya azalabilir. 12 aylık paket ise 15 dolardan fazla olabilmekte.)

Ödemeler Hostgator firmasından bana ödeme yapılır yapılmaz referansımla paket alanlara ödeme yapılacaktır. Bu konuda kimsenin kuşkusu olmasın.

Görüşmek isteyenlerle Msn ortamında istenilen ve uygun olan saatlerde görüşebiliriz.
Mail Adresim: [email protected]

Hostgator paket almak için tıklayın.

İndirim kodları;

%25 indirim kodu ==> Esaskazanc
%25 reseller(bayi) paketi indirim kodu ==> EsaskazancBayi

webadresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödemeler Hostgator firmasından bana ödeme yapılır yapılmaz referansımla paket alanlara ödeme yapılacaktır.

Hostgator firması partner ödemelerini yaklaşık 2,5-3 ay sonra yapıyor. Dolayısıyla sizden 15$ almayı düşünenler eksik bilgi edinip hemen alacaklarını sanıp yanılmasınlar diye uyarayım dedim.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ayrıca aylık 10 dolar ödemek varken neden yıllık almalıyız?

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Uyarı için teşekküler. O kısmı atlamışım.

Hostgatorden ödeme yapılır yapılmaz 15 dolar ödeme yapılcak.

İlk olarak verdiğim indirim koduyla %25 indirime hemen sahip oluyorsunuz.

Ekleme: zubar ben aylık yıllık şart koymadım. Artı olarak da yıllık almak daha avantajlıdır.Eğer uzun süreli çalışacaksanız.

He güvenilir olmayan bir firmadan bahsediyorsak tabiki ilk olarak aylık paket almak mantıklı.

Hostgator firmasında böyle bir sorun olmadığını hepimiz biliyoruz. Teknik destek zaten diyecek laf yok. Şuanda Türkçe destekte Naci bey bulunmakta onunla bir görüşmem oldu.

Ekleme: Ticarette alışverişte en önemli şey güvendir. Mail adresimi verdim . ([email protected]) zaten bir host. alacaksanız sunduğum fırsattan yararlanabilirsiniz.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
doğru host ya da reseller alacaksanız hostgatordan başka yerden almak akıl işi değil.5 senelik tecrübemle söylüyorum bunu. hele hele zartzurt bilişim gibi türk firmalardan uzak durun.

sınırsız alan sınırsız trafik (ki sınıra yaklaşamazsınız bile herşeyin de bir sınırı mutlaka vardır) %25 cpu limiti

TÜRKÇESİ EKLENTİSİZ TOPLAM HİTİ 35-50 K OLAN 7 SİTEYİ VE 10LARCA KÜÇÜK AZ HİTLİ SİTEYİ ÇOK RAHAT KALDIRIYOR.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Zubar sana katılıyorum. İsim vermeyeyim bir firmadan reseller aldım. 1 hafta içinde para iadesi yaptığını söyledi. İlk bir hafta sitemde sorun yok. 8. gün hata üstüne hata aldım. Bir ticket açıyorum 3-4 saat sonra cevap geliyor. Tel. numarası yok.

En sonunda firmaya ticket aça aça firma 2 hafta olmasına rağmen geri ödeme yaptı.

Sonuçta her firmaya güvenmeye Tövbe ettim. Şuanda memnunum.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
r10 da yapılan satış karşılığında ödeme yapılmıştır.
Ben r10 da 20 dolar vereceğimi söylemiştim ve hostgator den bana bir mail geldi. Bunu yapamazsınız şeklinde.

Fakat ben 20 dolar vereceğimi söyleyince bir arkadaş reseller aldı. Bende ödemesini yaptım.
Ödemesini yaptığım kişi Google Fan Webmaster Forum bu kişidir.

Ekleme: r10 da yapılan satış karşılığında ödeme yapılmıştır.
Ben r10 da 20 dolar vereceğimi söylemiştim ve hostgator den bana bir mail geldi. Bunu yapamazsınız şeklinde.

Fakat ben 20 dolar vereceğimi söyleyince bir arkadaş reseller aldı. Bende ödemesini yaptım.
Ödemesini yaptığım kişi http://www.r10.net/itrader_detail.php?ir=290646&u=54464 bu kişidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5