İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostingde Devrim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P

Politie

Misafir
Merhaba Arkadaslar Piyasadaki Sahtekar Shellciler Yuzunden Canım Cok Yandı Bir Bayan Olarak Girdim Araniza İnsallah Allah Mahcup Etmez
Kaliteli Hizmetimizle Durust Kisiligimizle Pek Yakinda Hizmetinizdeyiz Com.Tr Olarak WwW.AktifServer.Com
msn [email protected]

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayan oLduğunu her seferinde beLirtmen beni rahatsız ediyor biLmiyorum başkaLarını da ediyor mu :) neden bayan oLduğunu beLirtme ihtiyacı duyuyorsun ki, yanLış anLama.. inş. işLerin yoLunda gider..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Hizmeti sizmi veriyorsunuz? Yoksa başkaları adına sadece satışmı yapıyorsunuz.
Canınız çok yandı ve gidip bir hosting şirketi mi açayım dediniz?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
title'da New Page 1 mi yazıyor ben mi yanlış görüyorum? bayanım diyerek, muhterem türk gençliğini kendine çekmeye çalışan bir hosting şirketi mi yoksa? bakalım daha neler göreceğiz.
not: bu arada mail adresinde "surkent" lafı geçiyor, yeniden mi piyasaya giriyorsunuz?

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaintOne' Alıntı:
"Bayandan satılık kamyon" ilanına döndü bu iş yaw :D

%100 katılıyorum. Bayan olmanı neden belirtiyorsun onu bende anlamadım. Ayrıca shell aldım canım yandı firma açayım bari mantığı nedir onu da çözemedim. Benim canım yandı acısını bilirim ben can yakmam mı demek istedin?

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide mailinizde surkent geciyor acaba bi alakanız varmı surkent hosting le :D ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük ihtimal surkent kendisi. Çok basit bir hatayı heryerde yapıyor ve kendini ele veriyor. Hatasını burada yazıp sırrımızı açığa vurmak istemiyoruz :)

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek kelime ile koptum vallahi. gülmekten yerlerdeyim :)

avatarına da liv tylerın resmini koy sende paket alıcam valla. euhehueu

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Büyük ihtimal surkent kendisi. Çok basit bir hatayı heryerde yapıyor ve kendini ele veriyor. Hatasını burada yazıp sırrımızı açığa vurmak istemiyoruz :)
Reklamın iyisi kötüsü olmaz , bakın islamgercekleri.org a adamın sitesinde bir şey yok millet bak şu ....'lar ne yapmış allaha küfür etmiş v.s diye diye hitini iyicene artırdı şimdi bi bakıyorum google de islam yaz 3. sayfanın başında çıkıyor niye pr si yükseldi hitten dolayı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5