İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosttescil.com

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 senedir faaliyet gösteren hostumuz artık yeni bir isimle faaliyetlerini sürdürecek

www.hosttescil.com

sunucularımız
amd 146
2 gb ram
80x2 sata raid
Almanya

Fiyatlarımız gayet uygundur iyinet kullanıcıları msn den bize ulaştıkları zaman kendilerine gerekli indirimler uygulanacaktır

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bende senden 4 dakika sonra baktım site acık yanlız site cok amatorce şahsen ben boyle bir yere sitemi emanet etmem birazdaha profosyonelce bir tasarım olabilirdi (kendi gorüşüm)

saygilar

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla bizim tasarımlarımız belli gidipte template monster kullanmıyoruz biz hoş ve sade tasarımları seviyoruz. www.siberparti.com da bizim tasarımımız vs neyse önemli olan tasarım değil hizmet

www.netteyiz.net mesela bizim sunucularımızda gidip sorabilirsiniz kesinti oluyomu veya hizmet nasıl diye

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrDownload' Alıntı:
bende senden 4 dakika sonra baktım site acık yanlız site cok amatorce şahsen ben boyle bir yere sitemi emanet etmem birazdaha profosyonelce bir tasarım olabilirdi (kendi gorüşüm)

saygilar

Ben beğendim şahsen ,

Arkadaşlara satışlarında başarılar dilerim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi