İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

html ye php nasıl include yapılır

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaslar soyle bir sorunum var elimdeki hazir bir templateye php ile hazırlanmış bir bir icerik yoneticisi eklemek istiyorum işi kolaylaştırmak icin sorunum tam olarak su ornegin templatenin arama kısımına elimdeki scriptin search.php sini ekliyorum aramayı yapıyor ama sonucları templatede vermiyor yani scriptin kendi sayfasında veriyor templatede sonucları alabilmek icin ne yapmalıyım hangi kodlar eklenmeli hangileri editlenmeli simdiden tşkler bu arada site yapımcılarına hizmetleri icin tşkler

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Butun template sistemlerinin bir standardi yokki..
Eger search kismina uyarlanabiliyorsa bunu kullandigin scriptin ve template in dokumanlarina bakarak cozebilirsin..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ekteki dosyayı sitenin root dizinine eklersen html dosyaları php gibi çalışır ve istedigin dosyayı include edersin :p

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok tşkler hocam hemen deniyorum nasıl yapacagım hakkında detaylı bilgin verebilirmisiniz cunku aramaktan kafa felan iflas etmiş durumda ilginize tşkler

S

Senbul

Misafir
AmedliDrej' Alıntı:
ok tşkler hocam hemen deniyorum nasıl yapacagım hakkında detaylı bilgin verebilirmisiniz cunku aramaktan kafa felan iflas etmiş durumda ilginize tşkler
Detaylı verilecek bir bilgi yok. sadece verilen dosyayı root dizinine yolla sonra sayfanı kontrol et goreceksin calısıtıgını.

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar olmadı sayfa cöplüge dondu eklemek istedigim icerik yoneticisini ve templateyi ftpye yuklersem yardımcı olabilecek arkadas varmı bir sayfasını yapsa ornek olarak sanırım ben gerisin getirebilirim php bilgim hic olamadıgından cok zorlanıyorum sadece hazır scriptleri kurabiliyorum ve 1-2 ufak editleme yardımcı olabilecek arkadaslar varsa host sifrelerini vereyim iliginiz icin tekrar tşkler

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar cüzzi bi ücret karsılıgında yardımcı olabilecek anlatabilecek kimse varmı 3 aydır uye olamadıgım site okumadıgım dokuman kalmadı ama bir arpa boyu bile ilerlemiş degilim saclarıma ak dustu bu konu yuzunden dedigim gibi cuzzi bir ucret karsılıgında yardımcı olabilecek arkadaslar varsa [email protected] adresindeyim fazla param yok ona gore boşa zamanınızı almayı istemem

S

SempatiX

Misafir
Sorununuz Hallolmadıysa Beni Ekle Msn Ne ? ... Parayı Hiç Katma...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5