İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

http://www.tigersads.com

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Earnings are to be redeemed for advertising ONLY"
Yani kazndığın parayla sadece o sitede reklam verebiliyorsun.Zaten url adreslerinden de belli oluyor, tigersads

Paid to click; tıklama başına ödeyen sponsor demek.Her sponsorun bir ödeme şekli var.Kimisi para olarak, kimisi reklam olarak, kimisi ziyaretçi olarak size geri ödeme de bulunur. Kimisi de hiç bir şey ödemez :)

B

Bedavalar-Net

Misafir
1 saatde 40 $ oldu o zaman süper bisey galiba.Bende bir göz atayim,e tabi bu 2 saatde 80 $ olacagini göstermezde denemekte fayda var galiba :)

tesekkürler bedavaonline

B

Bedavalar-Net

Misafir
Daha simdi girdim baktim,site bana hic güven vermedi,neyse,ne reklami? Bu site email okuyarak para kazandiran site degilmi,hem reklam verilse bile bu sitenin kac hiti vardir ki..Hitim artar mi hitim :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site para vermiyor! Yukarıda yazdığım gibi; kazandığın parayla sadece o sitede reklam verebiliyorsun.Hitin artabilir ama önemli olan hedef kitleye ulaşmak.İngilizce olan siteler için çok faydalı bir şey.

Z

zeynelkoc

Misafir
Sistem çalışıyorsa yazarsanız sevinirim

yani hit yolluyorlarsa yazın lütfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5