İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

http://www.yesil-kart.com dan para kazanan var mı?

A

analist

Misafir
veya kazanıp ta parasını alan
merak ettiğim için soruyorum yoksa bannerını kaldıracam da :eek:

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düzenli ödeme alıyorum.Hatta ilk üye olduğumda banka bilgilerimi girmeyi unutmuşum, adamlar bana mail atıp banka bilgilerimi istediler.
İyi kazandıran ve zamanın da ödeyen bir firma.
Ziyaretçi sayın ne kadar fazla olursa, kazanma şansın o kadar artıyor.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedavaonline'a katılıyorum, su ana kadar hıcbır aksaklık yasamadım...

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende düzenli ödeme alıyorum.Her ayın ilk haftası yatırıyorlar.Bu aralar diğer rakiplerinde girmesiyle populerliği düştü.

A

analist

Misafir
bu durumda kabahati kendimizde aramak lazım demekki :mad:
çok teşekkür ederim arkadaşlar :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duzenli oduyor evet iyide kazandırıyor.. ayın 5 inde banka hesabına paranı yatırıyor.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bende tavsiye ederim yeşil kartı.. Ayın 5'inde paranız cebinizde oluyor..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya güzel de bence komisyonu çok az %10 acaip az bi rakam

M

malatyasporlu

Misafir
bu forumda DevletimAdm adlı arkadaş her ay 2.5 milyar para kazanıyor ortalama ama hiç denemedim ...

A

analist

Misafir
ben denedim ama daha tık yok bakalım ileride sizlerin de desteğiyle hem üyemiz hem de hitimiz artarsa belki bişiler kazanırız ama şu anda üye olmama rağmen ben de bişi yok
arkadaşlardan site hakkında hep guzel yorumlar geldi saolsunlar

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitin önemli değil.. senin üzerinden birisi yesil kart a başvurursa sen %20 kazanıyorsun.. örneğin ben kullandığım zamanlar günlük 6-7 kişi üye oluyordu yanlış hatırlamıyorsam

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin hitin ne kadardı dostum? şimdi benden giden kişi az olacak dolayısıyla gidip de başvuran da az olacak o yüzden hiti sordum

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2000 civarı idi.. ama kazançlar kesin yatıo emin olabilirsin, ve en düşük yeşil kart üyesi 23.000.000 ödemekte.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitiniz ne kadar fazla ise o kadar fazla kazanirsiniz cunku uye olan adamlarin da ancak yuzde 20 si tam islemlerini tamamliyor yada parasini oduyor ki siz de kazanasiniz

C

Chap

Misafir
Kesinlikle öneririm, ödemeleri ve ilgileri çok düzenli. Hitin çok ise gelirin de o kadar çok olur. Ama belli olmaz. 200 kişi girer sitene bunların 50 tanesi de alabilir 1 tanesi de. Mantık olarak hit demek, müşteri demek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5