İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hukuk forumu - Keyword domain (10 aylık)

aXaCaR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site adresi : www.adaletforum.com www.adaletforum.com/sorucevap
Site için istenen fiyat : 250 TL (Pazarlık sünnet)
Sitenin aylık getirisi: Yeni reklam eklendi.
Sitenin açılış tarihi: 6 Ocak 2017
Kategori, sitenin içeriği nedir: Hukuk makaleleri ve değerlendirmeleri, hukuki soru cevap
Günlük hit sayısı: 5-10 arası Sosyal medyadan ilgili gruplardan hukuki soru cevap platformu paylaşıldığında 150-200
Ziyaretçi kaynağı: %80 google - %20 sosyal medya
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 10 aylık
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tümü
Hosting dahil midir: 1-2 ay idare edilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Mybb (Dahil)
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Telefondan arayabilirsiniz: 0541 iki-dokuz-dokuz- 35 40
---
Googlebot sağolsun siteyi hiç terketmiyor Yeni bir konu açıldığında anında indexliyor. Konuları daima kendim açarım. Üye kaydı ve paylaşımları henüz faal değil. Aslında bu siteyi wordpress yapsaydım daha iyi olacaktı.
URL yapıları bozulmadan wordpresse çevrilebilir.

Kayda değer bir kaç kelimede 1. sayfada. "Hakimlik savcılık mülakatında dikkat edilmesi gerekenler" kelimesinde 1. sırada. "karar düzeltme süresi 2017" kelimesinde 6. sırada. bunun gibi bir kaçkelimelerde ilk sayfadadır.

Başarılı bir anahtar kelime analizi ve özgün makaleler ile alıp başını gidecek bir sitedir. Ama ilgilenen biri olsa....İlgilenemediğimden satıyorum.

Sitenin soru cevap platformu bulunmaktadır. Bu platform Facebook ta hukuk , ceza, cezaevi ile ilgili gruplarda bir-iki kez paylaşıldığında günlük hit 150 200 ü buluyor

Domain godadyde barınmaktadır, godady hesabını da sitenin gmail hesabını da vereceğim.

İlgilenemediğimden satıyorum, domaini keyword olup, gerekli ilgi olduğunda alanında zirve yapmaya aday bir sitedir. Pazarlık sünnettir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5