İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İddia Ediyorum Böyle Bir Tema Daha önce Görmediniz (haber Portalı Teması) İddia Ediyorum Böyle Bir Tema Daha önce Görmed

Takvim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xturktanitim1.jpg

not : temanın bayiliğini yapmaktayım

Merhaba Arkadaşlar,

Forumda ve forum dışında bir çok kişi temayı aldı ve şimdiye kadar memnun olmayan olmadı.. Konudaki yorumlardan da görebilirsiniz.

İddia ediyorum böyle bir temayı daha önce görmediniz.

Tema, Profesyonel bir Haber portalında olması gereken tüm özellikleri taşımaktadır.

Kısa Özet:

50 FARKLI BİLEŞEN
10 FARKLI MANSET SLIDER
7 FARKLI SÜRMANSET
SINIRSIZ KOMBİNASYON
İSTEDİĞİNİ KULLAN İSTEMEDİĞİNİ KULLANMA
4 FARKLI İÇERİK SAYFASI GÖRÜNÜMÜ (Her habere ayrı ayar)
VİDEO SAYFALARI
FOTOGALERİ SAYFALARI
YAZARLAR
ÖZEL BLOG SAYFASI
ÖZEL ARŞİV SAYFASI
ÖZEL GAZETELER SAYFASI

Tüm bileşenlerde:
-KATEGORIYE GORE HABER SECIMI
-ETIKETE GORE HABER SECIMI
-KACINCI HABERDEN BASLASIN OZELLIGI MEVCUTTUR.

Sitenin Tüm renklerini Yönetim panelinden ayarlayabilirsiniz.

Sitenin tüm reklam alanlarını yönetim panelinden ayarlayabilirsiniz.

Kategori sayfalarını ister Manşetli ister manşet olmadan kullanabilirsiniz.

İçerik sayfalarını ister dik resimli.. İsterseniz de Yatık resimli olarak kullanabilirsiniz.

Başlıca özellikler:
- Büyük haber portallarının kullandığı Bir çok Manşet Slider bileşenini bir araya toplanmıştır.

- Bu Manşetlerin hepsini aynı anda kullanabileceğiniz gibi, istediğiniz birini de kullanabilirsiniz. Yani hepsini aynı anda kullanmak gibi bir kaide yok.

- Diğer wordpress temalarından ayrı olarak, "Temanın tasarımı tamamen değişebiliyor" yani tüm Bileşenlerin yerleri Tüm sliderların ayarlarıyla oynayabilirsiniz.

- Sabit bir tasarım kullanmak zorunda değilsiniz. Bir çok temadan farklı olarak, Admin panelinden sadece renkler değil.. Temanın tamamı değiştirilebiliyor. Aşağıdaki resimleri inceleyerek benim yaptığım 3-4 farklı varyasyonu inceleyebilirsiniz.

- Temada, tamamı sıfırdan yazılmış 30'dan fazla Bileşen var. Bu bileşenlerin hepsinin kendi içinde ayarları mevcut..

- Bileşenlerin her birinin, "kategori adını" "Özet kısmını" "İçerik sayısı" "Kaçıncı haberden başlayacağını" ayarlayabilirsiniz.

- "Kaçıncı haberden başlasın" Özelliği size bir çok avantaj sağlıyor.. Bu özelliği tüm Bileşenlere ve Manşetlere entegre ettim.. Bu sayede Yukarıdan aşağıya kadar tüm bileşenlerin ayarıyla oynayarak Farklı modüller kullanıp farklı haberler gösterebilirsiniz. Hiç biri birbiriyle çakışmaz.

-Foto galeri sayfası, diğer büyük portalların sistemiyle aynıdır. Resmin üzerine tıklayınca bir sonraki resme geçer.

-Wordpressin kendi galeri oluştur özelliği ile yapılan fotogaleriler için de özel tasarım temaya entegre olarak gelmektedir.

-Temanın renkleri tamamen değiştirilebilir. Menü rengi, Arka plan rengi, Arka plan resmi, modul renkleri tek tek ayarlanabilir..

-Farklı Manşet sliderları, Farklı bileşenler ve farklı renklerle bu temayı alan hiçkimse birbirinin aynısı temalar yapmayacaktır..

-Hayal gücünüze göre temanızı kendiniz oluşturacak ve temaya sahip olan herkes emin olunki farklı tasarımlar ortaya çıkaracaktır.

Temanın satış fiyatı:
-Kısa bir süre için (Sadece iyinet üyelerine özel)
175 TL'dir.
(1 domain için 1 lisans bedeli)

Temadaki tüm versiyon güncellemeleri ücretsiz yapılacaktır.
Ek bir özellik eklendiği takdirde bu özellik tüm kullanıcılara yansıtılacaktır..

Müşteri isteklerine göre temada değişiklik yapılacaktır.

Fakat temanın ana dokusunu bozan değişiklikler yapılmaz..
Yine de bilemiyorum fikir Hoşuma giderse yaparım..

Fakat yine şunu da belirtmek isterim.. Yapılan tüm değişiklikler kişiye özel olsa bile tüm müşterilere update olarak yansıtılacaktır..

İletişim
iyinet Özel Mesaj
Telefon: 0534 563 30 63
Mail: [email protected]

Demo Adresleri:

www.xturk.com

Bu demoda bir çok bileşen açıktır.. Temayı satın aldığınızda istediğinizi kapatabilir, istediğinizi açabilir veya yerlerini değiştirebilirsiniz..

Sade demo görmek istiyorsanız aşağıdaki temayı kullanan siteleri inceleyebilirsiniz.

Hiç bir tema bizim kadar farklı tasarımlarda ve bu kadar farklı kategoride demo adresi veremez... Çünkü hepsi birbirinin aynıdır.. Aşağıda kurulum yaptığımız sitelerden bazıları yer almaktadır. Lütfen inceleyiniz:

www.kadinca.net
www.101gol.com
www.teknolojiokur.com
www.kanalank++++++++++++
www.ozgurgaste.com
www.45haber.com
www.teknogram.com
www.habersabah.com
www.tvaktuel.com
www.bebekce.net
www.dijikolog.com
www.habertiz.com
www.sporofans.com
www.fotogalerihaber.net
www.galerisitesi.com
www.haber200.com
www.haberhurriyeti.com
www.teknolojinews.com
www.mumya.net
www.aktuelkadin.com
www.bukobi.com
www.islamask.com
www.sualtihaberleri.com
www.ulaknews.com

[/SIZE][/COLOR][/B]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5