İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İki firma arasında kaldım?

C

Compni

Misafir
Hostturka mı?
Grikare mi?

Sizce hangi firma daha iyi diye sormuyorum. Eğer ikisinden biri ile çalıştıysanız ve ya çalışıyorsanız hakkında biraz bilgi rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar.

hostexper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HostExper hosting paketlerini incelediniz mi?
Hosting sipariş ederken domain hediye edilmektedir! Tek ödeme ile hemen sitenizi kurabilirsiniz.
* İstediğiniz bir scriptin ilk kurulumunu ücretsiz yapıyoruz.
* Linux sunucularımızda bulunan Softaculous ile yüzlerce scripti birkaç tıklama ile 5dk da kendinizde kurabiliyorsunuz.

http://www.hostexper.com/linuxhosting.php

C

Compni

Misafir
Yanlış anlamayın hocam fakat ben bedava alan adına vs. bakmıyorum. Ücretsiz kurulum yapma gibi şeyler bana göre değil. Ben sunucuları NETİNTERNET üzerinde barınan sitesi düzgün, hoş tasarıma sahip.. Paketleri ideal boyutta.. olmasına bakıyorum. Siteniz çok kötü karışık duruyor ilk başta benim gözüm de elendi zaten.. Ben normal hosting bakmıyorum vps ve ya bayi bakıyorum.

CFH INC.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ay olmuş ama ben cevap vermeden edemiycem buraya, o kötü dediğin site bi hosting sitesi, kuaför sitesi değil, olması gerektiği gibi bir site

LACRIMAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba eylulhost.net adresimizi incelemenizi tavsiye ediyorum eğer tatmin olmuyorsanız size grikare yi tavsiye ediyorum kendileri ile sunucu bazında çalışıyorum ve anlayışli ve yardımsever bir kişiliğe sahiptir gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Saygılarımla
Mehmet Ali BAHADUR
http://www.eylulhost.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5