İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ilgilenenler varsa benle kontak kurabilirler

A

Anonymous

Misafir
Merhaba,
Yaklasik 1-2 ay icinde Turkce olan ve Turkiyedeki en kapsamli webmasterlar icin kaynak sitesi acilacaktir. Su an icin 20bin uzeri grafik arsivi, asp,php,perl 1000 uzeri Turkce aciklamali yazilim, toplist, 1000 uzeri turkce java-dhtml, domain/program satis sitemi program anlatimlari , hosting listesi ve daha bircok konu var 6 aydir hazirlanan bir site. Cokda guzel oluyor hatta bu kadar kapsamli ingilizce siteye bile rastlamadim desem abartmis olmam :)
Neyse reklam icin falan bu mesaji yazmiyorum, soylemek istedigim Genis bir sponsor listesi hazirlamayi planliyoruz, 5 yillik webmasterlik tecrubem var sponsorlar konusunda cok bilgim olmasina ragmen son zamanlarda pek ilgilenemedim. Bu konuda bilgisi olan arkadaslardan yardim almak istiyorum, Amerikada yasiyorum ve amerikada kayitli dizayn sirketimiz var bu sponsor sirketlerinin hepsine direk sirket adina telefon edip acikca Turkiyeye , Turkce sitelere odeme yapiliyormu sartlari neler ogrenebilirim. Asil amacim para kazanmak degil zaten site icin Turkiyeden sponsor hosting sirketlerle anlasma yapildi bile, bu listelenen sponsorlarin gonderdiklerini kizilay/thy vb gibi sirketlerede aktarabilirim.
Bu sayede kim ne oduyor neden odemiyor ogrenmis oluruz ve bu sayede bircok webmaster mutlu olabilir. :)
Eger kimse ilgilenmezse ayrintili sponsor listeleme islemini askiya alacagiz.
Kafamdakiler kategori halinde vegas,lead,imp. gibi sponsorlari listelemek, her sponsor icin gonderilmisse cek resmi upload etme imkani, yorum ekleme, ayrica Turk siteleri arasinda hile yapanlari bulup bu sirketlere otomatik sikayet edecek bir sistem, (Bu sayede belli bir sure sonra Turkiyeyi sanirim listelerine alirlar)

Hepinize iyi calismalar
Ilgilenenler icin icq adresim 10232630

A

Anonymous

Misafir
webefendisi,ne diyeyim umarım dediğin kadar güzel bir site olur. Bende son zamanlarda pek ilgilenemedim sponsorlarla ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım,kolay gelsin...

Emrah ---- www.cipil.com

A

Anonymous

Misafir
webefendisi,ne diyeyim umarım dediğin kadar güzel bir site olur. Bende son zamanlarda pek ilgilenemedim sponsorlarla ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım,kolay gelsin...

Emrah ---- www.cipil.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5