İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Inanamadim : )

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi helal olsun!... Benim açtığım bi konuda Umit diye bi arkadaş gövde gösterisi yapmış!... Ayda 4000$ civarı baya iyi kazanıyo. Daha da iyi kazananlar da var zati!...

Benim rekorum 12,00$ ,00'ı nasıl tuttu enterasan bişiy :)

D

dac

Misafir
Bir arkadasim USD 451,45 oldugunu gormustum. Inanmamistim kullanıcı adı sifresiyle girmistim hakkatten cok öleydi.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ctr fazla gördüm buda demekki kaliteli rekalm cıkmış ama bus anırım farklı yoldan kazanılmış yanalış analama ama.. yanai tık başı fazla veren reklam cıkartılmış

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçekten güzel reklamlar çıkmış 31 cent ortalama tık başına.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani böyle kazanç göstermekte yanlış bence

hepimiz kazancımız için konu mu açalım yani

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hede hede de get :)
artistlik yapmayın bekim napalım yani kazanamıyosak :)

B

bavul.net

Misafir
adamın ağzını sulandırmayın yaw.bende girecem sonunda adsense işine :D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ay olmadı webe saralı günlük 60-70$ gelmeye başladı :] seneye bi ferrari alırım düşünüyorumda. abooow :p

M

murfy

Misafir
arkadaşlar ben fazla yazmıyorum buraya genellikle hep yazılanları okuyorum ama bu konuda bişeyler söyleme ihtiyacı düşündüm az kazanan arkadaşlara..

olay araştırmakta bilgilenmekte ve kafada bitiyor.yani burda forumlarda şunu yap bunu yap çok kazan kesin kazanırsın diye bişi söylenmez.bunun nedeni paylaşmayı sevmemekten değil.kendi kazancına zarar gelmemesindendir.

genel olarak forumları okuyun kendinize fikir edinin büyük site sahipleriyle görüşün(artist olanlarla değil) çok faydasını görürsünüz.belli bir bilgi edindikten sonra zaten kafanızda proje beliriyor ve oturup sonucu güzel bi amaç için 1 aya yakın pc başında oturabiliyorsunuz..

bu olay şirket kurmak gibi bişeydir.boş sitelerle değil internete girenlerin çoğunun ilgisini çekecek siteler yapmanızdır.bir konudan 50-60 tane site varsa aynı konudan açarsanız hiçbir fayda olmaz.veya o konudan çok site var ama hep girildimi sorunlu ve yavaşlık çekiyorsa ziyaretçiyi memnun etmiyorsa siz memnun edicek tatmin edicek bir site yapmayı düşünün.böyle bir site açtıktan sonra link değişimleriniz sağlam olsun.siteniz gelecek vaad ettiği için amatör veya konusu basit olmadığı için siteniz yeni olmasına rağmen büyük siteler sizlen link değişimi yapıcaktır.belli bir düzene oturtduktan sonra zaten günde 1-2 saatinizi ayırsanız yetiyo.

ben bu yolda amacıma ulaştım.1 hafta sonra günlük en az 100 dolar gibi bi rakam kazanmaya başladım.tahmininizdende iyi gidiyor.1 haftada bu rakama ulaşıyorsam ilerisini tabiki düşünemiyorum.oyüzden bu rakamlar uzak değil.ama oturarakda bu rakamlara ulaşamazsınız.emek vermek zaman harcamak uykusuz kalmak bazen kodlarla uğraşırken saç baş yolmak gerekiyor.ama sonucu güzel inanın.

eğerki bilginiz varsa asp olsun php olsun html olsun.dediklerimi yaptığınızda amacınıza ulaşacaksınız.

tekrar söylüyorum.Emek vermek lazım emek yoksa oturarak hileyle bilmemneyle işte reklamı şöyle koyayım böyle koyayım daha çok tıklattırıyımla hiçbirşey elde edemezsiniz..

saygılar kolay gelsin hepinize..

S

siirgecesi

Misafir
murfy : Bilgilerini açık olarak bizimle paylaştığın için teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5