İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İncehosting müşterisi olanların ve olmayı düşünenlerin dikkatine..

mstfturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Bu bir şikayet konusudur..

İyinet forumunda incehosting üye adını kullanan incehosting.com'un sponsorluğunu kullanıyordum.Ta ki dün geceye kadar. Geceleyin hiçbir şekilde bildiride bulunmadan sponsorluğuma son verilmiş. Sabah incehosting'in yöneticilerinden Tolga Us ile bi görüşmem oldu.Sebep olarak reklam bannerını kaldırmış olabilirsiniz ya da cpu kullanımını aşmış olabilirsiniz dedi.Daha kesin bir cevabı bile yok..Ki böyle bir durumda yok zaten.. Banner,sponsorluğu almaya başladığımdan beri yeri bile değişmedi cpu kullanımı da normal durumda.. Hayır böyle bir durum olsa bile öncelikle bildirim maili göndermek zorundalar. Bu cevabı verdiğimde önce uyarı maili göndeririz 1 hafta içinde düzeltilmezse sponsorluğu bitiririz dedi. Diyorum mail gelmedi diye diğer kullanıcılara ulaştıda bi sana mı ulaşmadı diye cevap alıyorum. Neyse msn üzerinden canlı görüşüyor olmamıza rağmen yedekleri istedikten yaklaşık 2 saat sonra ulaştırdı.Şu an yaklaşık 16 saatlik kayıbım var ve Sponsorluk tamamen bitirildi. Bu durum İnce hosting'in ayıbıdır. İnce hostingden alışveriş yapmayı düşünenler ya da şuanda müşterisi olanların bir düşünmelerini istiyorum.

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
güzel bilgilendirme olmuş sponsorluklar böyle malesef. sizde madem bi iş yapıcaksınız 3 kuruş paraya kıyın ücretli kaliteli alın

incehosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkamdan atılıp tutulması gerçekten beni çok üzdü. pm ile bir uyarsaydınız hakkınızda şikayet açıyorum diye. öncelikle her firma gibi bizimde sorunlarımız olabilir hiç bir zaman en iyisi olacağız demedik elimizden geldiğince birşeyler yapacagımızı belirttik. bizde insanız yanlışlık yapmış olabiliriz her gece 02:00 de yedekler alınıyor ticket ile bildirseydiniz durumu son alınan yedeğinizi anında kurabilirdik. Yedeklerinizin 2 saatte ulaşması durumuda İndirme Sürece Yarım Saat, Sonra Biraz İnternetim Gitti, sonrasındada upload ı yapıp size teslim ettim. sonuçta yedek alınan serveri size soyleyemem. inidirp upload etmem gerekiyor. ayrıca musterilerime karşı ben sen o tabirleri değilde daha nazik olarak siz kelimesini kullanırım lütfen çarpıtmayın olayları.

Tüm Sitelerde Sizinle Uğraşmaktan Gerçekten Bıktım. Çocuk Gibi Davranıyorsunuz. Hangi Sponsor Firma Günlük Yedek Tutuyor Bir Bakarmısnız Konulara ? Hatta Bazı Firmalar Destek Bile Vermiyor Sponsor Hesaplara. Ancak Ben Canımı Dişime Takıp Herkeze Yardımcı Olmaya Çalışıyorum Elimden Geldiğinin En İyisini Yapmaya Çalışıyorum. Ama Senin Gibilere Değmezmiş Gerçekten. Tam 1 Aydır Hiç Bir Şekilde Ne Kesinti Yaşadın Nede Desteğine Cevap Vermemezlik Yaptım. Hiç Bir Zamanda Bu Hizmetime Teşekkür Etmedin. Bir Yanlışlık Yaptım Ve Bütün Sitelerde -itrader Verip Ekmeğime Mani Oluyorsun Öbür Tarafta Görüşmek Üzere Hakkımı Hiç Bir Şekilde Helal Etmiyorum Size. Artık Buda Son Mesajımdır Sizinle Uğraşamıyacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5